Neodmaskuje mě střelba.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Spartakus, 21/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Spartakus

    Spartakus User

    Zdravím. Mám celkem problém, když na někoho zaútočím v masku, tak mě to neodmaskuje. :( Popř. Mě to odmaskuje, až po sesřelení protivníka. Už mi vyhrožují podporou... :( Jinak před chvilkou po mě někdo střílel a taky ho útok neodmaskoval.
    Server CZ2
     
  2. Taky se pridavam,stejny problem stejny sevr.
     
  3. Spartakus

    Spartakus User

    Hádám, že bychom asi neměli střílet, aby to nebylo zneužití bugu.
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Mě se to děje u npc...střílí do mne ale jsem zamaskovaný ještě dalších cca 10-15 vteřin.
    CZ2
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Spartakus

    Spartakus User

    Teď jsem sestřelil 2 hráče a v pohodě mě to odmaskovalo. Nevím, kde je chyba. :(
     
  6. Korben

    Korben User

    O tomto probléme som už bol informovaný, musíme sa na to bližšie pozrieť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Ok. Díky. Tak zatím hold nebudu střílet s maskováním, abych ještě nedostal nějaký postih... :(
     
  8. RobPol

    RobPol User

    Jupiter33 toto neni diskuze, aby jsi zde psal svůj názor, pokud nemáš nic k dané témě, tak se nevyjadřuj, tvé příspěvky jsou všude zbytečné.
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  9. Už jsem byl tímto způsobem zastřelen, čuměl jsem co se děje, protože mu maskování zůstalo. Poměrně nechutná chybička.
    Edit: Teď si vzpomínám, že se mi stalo něco podobného tak před měsícem
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.