NEPOVOLENÉ PROGRAMY

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem K-L-O-F-A-N, 22/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    HEROBRINE - pochopil si to tak ako si to chcel pochopit.Slovo ziadne som tam dal prave preto,aby bolo uplne jasne,ze nemame v hre ziadne vyhody.Ano jednu vetu mozeme napisat aj inymi sposobmi,ale toto je forum hry a tak sa zaoberajme hrou.Hlavne,ze uz teraz vies ako to je s nami v hre,ze sme na tom ako ostatni hraci.
    Ohladne technickeho problemu si sem pisal z ineho uctu,ale na forum je povolene prispievat len z jedneho uctu.
    Kedze dotaz autora bol uz zodpovedany a viac nie je co dodat,tak je zbytocne tu tvorit OT,preto uzatvaram temu.

    Uzavrete,LOCK!
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    HEROBRINE odpoviem ti s dovolením :)

    Výhody v hre nemáme, lietam na takej istej lodi ako si môžeš kúpiť či nahrať aj ty s takou istou výbavou a takým istým spôsobom. Považujem za vysvetlené hádam aj ty :)

    Pozeral som tvoje účty na fóre a niečo riešil možno ZOHAN, ak používaš oba účty ty (alebo aj tie ostatné malé) doporučujem na fórum prispievať len z jedného.

    DMG má vo zvyku sčítavať sa, osobne dávam s x4 (iba laser) cca 40 000 DMG, stane sa mi, že dám aj ranu za 60 000 čo však nemôžem dať inak ako sčítaním hodnôt raketometu a laserov, niekedy sa divím čo sa čísla tam skočia nehovoriac o tom, ako sa môže diviť môj cieľ.
    DMG s tým nesúvisí (FP, java) ale plynulosť hry áno.

    Ak chceš niečo riešiť alebo poukázať je to to prvé čo by si mal spraviť, nie použiť to ako vyhrážku, to nie je treba riešime veci v klude.

    Sú 2 možnosti:

    1) sčítali sa hodnoty viacerých DMG či viacerých zbraní,
    2) hráč dokáže nejak umelo navyšovať DMG, toto si však rieši BP a takéto účty banuje, toto ani na fóre a ani pri pive nevyriešime.
     
    D-R-E-A-M-E-R tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.