nepřičetlo se mi urunium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Srot, 8/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Srot

    Srot User

    Dobry den, dnes jsem si koupil 2x urunko v akci přes sms ale zadal jsem tam špatné ID... Zpátky se mi vrátila sms že mám kontaktovat podporu s číslem *** a ***.


    co dále s tím mám dělat? Dostanu urunium které bylo placeno v dané akci?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/11/16
  2. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Pri kúpe uridia cez SMS sa nezadáva ID ale BIG. Snaď preto Ti to nezobralo.
     
  3. Borat

    Borat User

    Srot tak stačí urobiť to čo si dostal v sms. Kontaktuj podporu hry a tam to a tebou vyriešia :)
     
  4. Srot

    Srot User

    prosím hodíte mi odkaz? protože asi jsem blbej ale tam kde jsem myslel že to se má vkládat, tam nemohu přidávat příspěvky...
     
  5. Borat

    Borat User

  6. Ten kontaktní formulář je značně nedokonalý, nejsou tam všechny možnosti a potom musíš přiložit textový dokument, kde problém vysvětluješ, co se ti vlastně přihodilo :D.
     
  7. Korben

    Korben User

    Srot, Pokiaľ sa ti vrátila SMS, že si niečo zle zadal, tak pravdepodobne platba neprebehla, a tak ti nebude nič pripísané. To číslo ktoré si obdržal v SMS, bude pravdepodobne na sprostredkovateľa platobnej oblasti. K BP sa pravdepodobne informácia o platbe nedostala.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ak zadal ID miesto BIG, potom mu musela prist len spetna sms o tom, ze zadal zle udaje. Platba v takomto pripade prebehnut ani nemoze.

    Tam nie je co riesit s platobnou podporou.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.