Neprichádza E-mail

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mirdzi147, 27/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirdzi147

    Mirdzi147 User

    Dobrý den riešim to už dlho ale stále nič .. Problém je v tom ze mi nechce prijst E-mail o zmene udajov na E-mail na ktori je ten učet dany .. Proste napise ze E-mail je odoslany na danu adresu ale na danej adrese nic a stale nic nechodi .. Riesil som to aj na DO podpore aj na podpore E-mailu a nepomohlo nic .. 78822166 ID účtu dakujem za pomoc dany E-mail je @azet.sk
     
  2. pravdepodobne to nieje ta spravna adresa
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. mě dělá to samé a vše jsem udělal a pořád nic
     
  5. Mirdzi147

    Mirdzi147 User

    Je to spravna adresa na 100% ved mi ešte napise ze E-mail bol odoslany na presne tu adresu .. Riesim to uz dlho a nic .. Musi tam byt daky hacik ked niesom jediny .. Ano skusal som vsetko spamy podporu E-mailu podporu hry nevedeli mi nikde pomoct ID som dal E-mail musi byt spravy ..
     
  6. Korben

    Korben User

    Mirdzi147 Žiadal si na podpore hry o preverenie či sa tvoj email nenachádza na black liste ?
     
  7. Mirdzi147

    Mirdzi147 User

    No to ma nenapadlo ale ani neviem co je to za list .. Skusim ak tak :)
     
  8. Korben

    Korben User

    No tak to skús. Black list je čierna listina emailu. Ak sa tam tvoj email dostane, tak môže vzniknúť práve problém s chodením emailov.
     
  9. Mirdzi147

    Mirdzi147 User

    No dobre uz som to odoslal tak som zvedavy .. Len uz aj pred tim mi normalne prisiel E-mail z podpory ale inak nic .. Neviete podla ID potvrdit ze to mam na spravnom E-maile ? Ja som si 100% istý
     
  10. Korben

    Korben User

    Nemôžem ti to potvrdiť , lebo nieje povolené sem vkladať svoj email a na podpore ti môžu len napísať , áno alebo nie, ale email priradený k účtu , ti nikto nenapíše.
     
  11. Mirdzi147

    Mirdzi147 User

    Dobrý deň,

    Vas ucet byl na black listine, ale prosim priste kontaktujte podporu emailu, protoze oni Vas tam zaradili.

    No toto je odpoved z podpory tak co s tim ? :)
     
  12. Korben

    Korben User

    No už nič, email by si mal mať už v poriadku. Na tvojom mieste by som zmenil poskytovateľa emailu.
     
  13. Mirdzi147

    Mirdzi147 User

    WOW Ono to prislo :) Velmi pekne dakujem za pomoc nevedel som si dat rady uz mesiac .. Mozem sa opytat ako sa to vyriesilo ?
     
  14. Korben

    Korben User

    Odpoveď máš s podpory. Tvoj email bol na black liste a na podpore ten black list zrušili a preto to funguje.
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.