Neprichadzaju emaily

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZΣRO°”˜¨™, 27/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den, po dlhom case som si na portali azet.sk obnovil svoju staru emailovu adresu ktoru som vyuzival najma pre hru. Teraz mi ale neprichadzaju ziadne emaily z hry ci uz zo stareho uctu ktory je na nom registrovany alebo z noveho prave zalozeneho.
    Mohli by ste mi prosim nejako pomoct? Dakujem.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Ano odber mam nastaveny a emailova adresa za zhoduje.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Samozrejme, v spamoch som pozeral, vo whiteliste to pridane mam ale stale nic...
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Azet nie je spoľahlivý server na mailovú komunikáciu v online hrách. Osobne som tam mal jeden účet prepojený s účtom hry od BP a podpora azetu mi povedala, žep o nejakom čase maily blokuje, t.j. až keď to zrušili zrazu sa mi tam nahrnulo kopec mailov od BP. Doporučujem kontaktovať podporu azet.sk a hlavne si čo najskôr zmeniť mail, doporučujem gmail.
     
  7. Prave o tu zmenu mi slo, osobne taktiez preferujem gmail ale tento ucet bol dlho neaktivny takze az teraz som sa odhodlal si zmenit email.. Na podporu azetu som napisal a budem vas kontaktovat, ak by bolo mozne, aj do tejto temy.. Dakujem.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZΣRO°”˜¨™ - a ako dlho ti vlastne uz nechodia tie emaily?Kedze si si menil email.Ja mam tiez jeden ucet na azete uz roky a doteraz mi chodia riadne emaily s kodom.Tak teda daj vediet,ze ako si dopadol.
     
  9. No ja som si tento email obnovil po cca. 2 rokoch a v podstate mi od obnovenia nechodia..
    Z podpory azetu mi odpisali toto:

    Vazeny pouzivatel,


    nedorucenie akehokolvek e-mailu mohli sposobit tieto obmedzenia:

    - plna kapacita e-mailovej schranky,
    - nastavene nejake pravidla napr. na automaticke mazanie ci preposielanie e-mailov, ktore si overite v ponuke Nastavenia – Nastavenia pravidiel,
    - black list - ak sa predmetny e-mail nachazda v Spamovom kosi.

    Ak Vasa e-mail schranka nie je plna, nemate nastavene ziadne pravidla a ide o nedorucene spravy z adries @azet.sk, uvedte konkretny pripad nedorucenia e-mailu:

    e-mailovu adresu odosielatela:
    datum a cas odoslania e-mailu:
    predmet spravy:


    Uvedte nam, ci Vam nebol doruceny konkretny jeden e-mail alebo Vam neprichadzaju ziadne spravy. Udaje o nedoruceni musia byt aktualne, nie starsie ako 2 dni. Bez uvedenia konkretneho pripadu, nie je mozne u nas zalezitost preverit.

    V pripade, ze Vam nebola dorucena sprava od pouzivatelov vyuzivajucich e-mailove sluzby inych portalov (gmail, hotmail a ine), je nutne sa ohladom nedorucenia informovat u odosielatela spravy. Ak je sprava z akehokolvek dovodu nedorucena, odosielatelovi pride obratom sprava (mailer-daemon), v ktorej je uvedeny dovod, preco sprava nebola dorucena.

    Zalezitost sme preverili, momentalne na nasej strane neevidujeme ziadny problem ohladom dorucovania sprav na adresy azet.sk.


    S pozdravom Azet tim
     
  10. Korben

    Korben User

    Tak si napíš na podporu hry a požiadaj o preverenie či sa tvoj email nenachádza na black liste.
     
  11. Vyriesene, po komunikacii z podporou bol email vyradeny z blacklistu. Dakujem vam za rady.
     
  12. Korben

    Korben User

    Ďakujeme za informáciu.:)

    Vyriešené,uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.