Nepřichází email o změně hesla

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PLPolish-legion-FX-, 29/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím dal jsem si změnu hesla a nechce mi přijít email o změně.. ani když dám znovu poslat email kontroval jsem i spam a všechnu poštu a nic :( mužete poradit

    ID 39655481
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    PLPolish-legion-FX- někdy může chvíli trvat než potvrzení o změně dojde, například Seznam může dělat problémy.
    Je možné že jsi se ocitl na černé listině, třeba právě proto že provozovatel emailu blokuje adresy od BP a proto ti potvrzení nepřijde.
    Můžeš zkusit napsat na podporu hry a požádat o prověření a případné vyjmutí z blacklistu.
     
  3. co jím mam případně poslat jak píšeš mam email u seznamu
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    PLPolish-legion-FX- pokud budeš psát na podporu kvůli ověření blacklistu, tak přesně co jsem psal výše, požádat o ověření zda se email nenachází na černé listině, a v případě že ano, požádat o vyjmutí z ní. Poté už by ti měl email o změně hesla přijít, když jej znovu pošleš.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.