Nepripísalo sa mi urídium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ERIK518_, 27/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. chcem vedieť prečo mi už druhu nedelu neprislo urudium kedže poplatok10centov mi stiahlo a nič viac sa nedeje.
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    °~ĐaViĐ~° nene,tak to nebude

    Je to 7 500 U
    [​IMG]

    Takže by to mělo být jak jsem psala výš.:)
     
  3. My to máme zase 3 700U = 1,59€ :). †°•»ЯΛŞ†Λ«†°•svk™ a dávaš správny tvar sms a číslo sms, dodržiavaš veľké písmená a medzery? Lebo tých 10 centov strháva iba operátor nie BP.
     
  4. Ano všetko robim spravne tak ako ma byť a nič. ved nehram to prvy krat ani neposielam prvy krat. všetko tak ako ma byť a nič.
     
  5. Kredit máš?
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Omlouvám se, já jsem si neuvědomila že vy to máte jinak a spletlo mě, že autor psal česky :)
     
  7. Korben

    Korben User

    †°•»ЯΛŞ†Λ«†°•svk™ Neposielal si SMS už z viac ako piatich telefónnych čísiel ? Prípadne neposielaš tie SMS moc rýchlo za sebou ? Alebo, máš povolené odosielanie správ na audiotextové čísla ?
     
  8. nie, vždy som posielal len z jedneho čisla, 2x som poslal za sebou smsku, 3 tretiu až pred koncom a stale nič. Ano mam povolene.
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Za 10 centů U nenakoupíš. Překontroluj u operátora nastavení premium sms. Překontroluj i číslo na které to posíláš.
     
  10. sak ja viem že nenankupim sak mi len poplatok stiahlo -.-. Na ostatne smsky sa da posielať len tu do hry nemožem, a všetko spravne som zadal tak ako ma byť !!
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud ti to bere jen 10 centu za sms, tak zrejme neni neco dobre u operatora.
     
  12. ale to jak je možne že na ostatne mi posiela smsky len prave do hry nie to mi nejako nedava zmysel, Ale ak je chyba u operatora tak to musim isť spraviť im bordel.
     
  13. Korben

    Korben User

    †°•»ЯΛŞ†Λ«†°•svk™ Musíš sa najprv informovať u operátora, my tu aj tak nezistíme prečo ti to nejde. Platobná oblasť je mimo nás. Opýtaj sa teda tam a daj vedieť.
     
  14. Trejbis

    Trejbis User

    Ahoj, při MHH přesně v čas 20:55. Datum 25.12.2014, jsem si poslal sms, zpáteční sms mi dorazila "Dekujeme za objednacku. Stav tveho konta byl navysen (79Kc s DPH)"
    Ale bohužel na učet se mi nic nepřipsalo, ani do 20 minut.

    Jen se chci zeptat jestli je tu vůbec nějaká šance, že mi uridium ještě přijde nebo mi to bp nějak vynahradí.


    Děkuji Trejbis.
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  16. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.