Chyby neprirat počet odstrelenych npc

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DoLaR69, 17/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DoLaR69

    DoLaR69 User

    id 84475367 cz1 .ahoj už druhu ulohu neviem dokončit nakolko nezapočita odstrelene npc uber streuner 17.1. 17,30 aj pri ici hra dost seka doteraz nebol problem v tomto roku to začalo.pc je v pohode.ďik.
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    DoLaR69 Co tak dodat nazov ulohy? Chyba moze byt aj ta, ze si zle pochopil jej zadanie.

    To je sice pekne ze si myslis ze PC mas fajn, ale nevidim ziadne vysledky testov pripojenia a pod. pozri si Co dělat když mi nejde hra?
    Tiez som skocil na icy pred chvilou a predstav si ze ziadne lagy som nemal, takze si poriadne prestuduj ten odkaz.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    DoLaR69

    tiež si pozri, či nemáš viac otvorených úloh na to isté NPC, ono sa to potom zarátava len do jednej. Taktiež by bodlo uviesť, či to strielaš sólo alebo v skupine.
     
  5. DoLaR69

    DoLaR69 User

    [​IMG] ahoj. všetko som prešiel a nič.takže pc dual core cpu e 5200, 4 gb ram 64bit os. test pripojenia dovn-77765,1 kbit/s upl-6966 kbit/s . strielam sam,zadal som ulohu Pan Hyde,17 uber streuneru som odstrelil a dalej nič.dva roky nebol žiaden problem až teraz.hram na dalšich portaloch a tam to šlape.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

  7. Spartakus

    Spartakus User

    Portálem myslí asi server. :)
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    DoLaR69 Tiez dodaj prosimta aj nazov tej ulohy, chcem sa nanu pozriet, ono to moze byt aj preto ze si si ju zle precital a napr. nestrielas npc v spravnom poradi alebo podla pokynov v ulohe.
     
  9. Spartakus

    Spartakus User

    |Oromë| úloha je: Pan Hyde. Má to tam napsané. :)
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Spartakus Ano mas pravdu, diki. Berem spet co som napisal a pozrem sa na nu. :)

    Přehled:
    [​IMG]Znič UberStreuner. 0/20
    [​IMG] na mapě 4-5
    [​IMG]Znič UberLordakia. 0/20
    [​IMG] na mapě 4-5

    No tam asi nebude problem nepochopenia ulohy, je to dost jasne zadanie.
    + skontroluj ci nemas zapnutu este jednu ulohu na uber strauner, mohli sa ti ratat tam. Tiez si daj pozor a neodstrel UberStrauneR.

    DoLaR69 Takze skus to este raz prebehnut cleanerom, potom sa naloguj z ineho prehliadaca(odporucam operu), dalej chod na 4-5 sam a otvor si v klientovy ulohu, najdi uberstraunera a pukni ho. Sleduj ci ti ho zarata a potom napis sem.

    + Skusal som tu ulohu pred chvilou a uberstraunera zaratalo.
     
    Naposledy upraveno: 18/1/15
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.