Podpora Neprišiel mi žiadny potvrdzovací Email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •яɪʀɪ•†•☪ɪʀɪ•®, 7/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chcel by som na účte zmeniť heslo, ale po tom ako vyplním nové heslo, má mi prísť Email z potvrdzovacím linkom, lenže ten neprišiel, ani po pol hodine, skúšal som dať aj zmenu Emailu aj "zabudnuté heslo" ale stále žiadny email. Som si na 100% istý že som na správnom emaily kedže to tam vypíše že na aký Email to bolo zaslané.. mohol by mi stým niekto pomôcť?
    Môže byť problém v tom že ten Email je starý pomaly 10 rokov a že to je na úžasnom Azet.sk?

    ID 41686319
    server GE2

    Ďakujem za odpoveď.
     
  2. Korben

    Korben User

    Ak si to skúšal v priebehu dňa a nič ti neprišlo, tak môže byť tvoj email na black liste, v takom prípade požiadaj na podpore hry o preverenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Písal som aj na podporu, ale odtadiaľ cítim taký menší ignor tak preto píšem sem či by sa nato niekto mohol pozrieť..
     
  4. Korben

    Korben User

    Nie si jediný čo píše na podporu, na odpoveď si musíš počkať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.