(nestabilní) U-LF-4 v lodi nebo radši LF-3 ???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Švihák*BIGcomeBACK*, 26/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, mám dotaz a to kdo má zkušenosti a co si myslí o nestabilních LF-4 a jak je nejlépe využívat??
    Děkuji za rady...
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Švihák*BIGcomeBACK* - nestabilne LF4 maju jednoznacne vacsi dmg, ale maju hodnotu odchylky 42%, cize ten dmg moze byt velmi velky, ale miestami zas mensi ako pri LF3 kvoli danej odchylke. Do upgradeov by som nesiel ani v jednom pripade.

    Neviem sice aky mas lvl, ale odporucam robit ulohy na prometeusky, dalej z kalendara raz mesacne padne nova LF4, pripadne spravit brany lambda v nedelu pocas akcie na nove LF4, cize tam tiez nejake mozes ziskat a su lepsie ako nestabilne LF4 alebo LF3. Ale urcite by som farmil suroviny na prometeusky.
     
  3. Děkuji

    Já jen jestli je směrovat konkrétně do lodě anebo do letounů...co je výhodnější a efektivnější...jinak super a díky za info. ;)
     
  4. Honzin

    Honzin User

    Nestabilní jistota ale jinak určitě ( Prometheus jsou i ti staronové ) a do PET HP lf s tím novým mechanismem ale nevím jak to funguje. Můžeš vyhrát v téhle akci galaktický svár vlastně si ji vystřílet.
    ----
    Takže jsem zkoušel ty elevky HP do PET a Nefungují takže asi podle volby jak chcete

    Já osobně Prometheus a Mecha.
     
    Naposledy upraveno: 5/12/19
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Švihák*BIGcomeBACK* - tak to uz zalezi od teba ako si rozlozis konfiguracie, kolko si das do stihaciek zbrani a kolko stitov. Do lodi si samozrejme davas vzdy maximalny pocet laserov, kolko to len ide a do stihaciek uz podla situacie.
     
  6. vyplati se prometeusky davat az na 16 levl
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tobě vadí větší dmg, nebo nemáš dostatek surovin? Každý level upgradu ti něco přidá, tak si to nechej propočítat nějakým ekonomem, jestli se to vyplatí?
     
  8. Někde jsem viděl video s nestabilními lf-4 a srovnání s ostatními. Průměr vyšel nejlépe s prometheuskami v lodi a nestabilními v letounech, ale to bylo ještě před možností upgradů.
     
  9. Spectrum

    Spectrum User

    tak ked sa daju upgradovat už aj magma drill tak tie budu lepšie si myslím ako nestabilne
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.