Neustále nové spojení

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by ChocoHammer, Mar 29, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zdravím dobrý den,

    řeším problematiku jedné členky našeho klanu. Po technické stránce už mi pomalu dochází nápady čím by to mohlo být. Jednoduše řečeno ji neustále vyskakuje okénko nové připojení. Skoro jako by sám server vypínal. Protože internet dobrý (po napingování DO serveru vše OK) navíc 50Mb internet šlape bez problémů, po fyzické stránce PC, internet na kabelu, vše aktualizované a jede vše jak má. Takže moje otázka zní, jak zamezit opakovanému "automatickému" odhlašování. (Neodhlásí jí to, jen vyskočí ikonka nové spojení či storno)

    P.S. Je možné aby v tom hrál roli i firewall, že by porty nějak zlobily?

    Díky,
    Choco
     
  2. xmens

    xmens User

    ;) To tady asi ješte nebilo ... :p


    NE NENI problem na tvé strane - je to problém BP - protože neplatí za servri , tak si pronajmul levnejší s nižším hostingom - cháp jako "na to prdá" BP ...
    (projevuje se to tak že ve špičce servri pŕipojí jen hráče s kratší latenci (oneskorení)
     
    Last edited: Mar 30, 2020
  3. Gurmán

    Gurmán User

    hra je nehratelná. Servery nezvládají nápor lidí, kteří musí sedět doma a tak zapli různé hry :) Sám mám kvalitní loď, chtěl jsem celou neděli dělat brány - bez šance. V alfě mě zabili kristalini, protože jsem tam byl někde zaseknutý a jen jsem viděl, jak mi mizí HP i štít až bum.

    Jen pro zajímavost u některých online her je nárůst aktivních hráčů klidně i 100%, jestli je něco podobného DOčko, k tomu přičteš všechny botičkáře, není divu, že servery - zejména v neděli - nestíhají...
     
  4. Puñißh3r

    Puñißh3r User

    Zdravím , mne nejde pol dna pripojiť kvôli jednému portu cez bránu na GE5 už som z toho chorý.
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    to samé GE7 (GE6) aj teraz 0:30 hlboko v noci
    nepustí do hry ani Bohu, vkuse sa vytvára spojenie

    ale ani náhodou neumožní prihlásiť sa do hry.
    ani po 5 minútach. toto už nie je normálne.

    P. S.: Musí to kaziť, túto hru takmer každému?
    ale komplikovanejšie web. adresy, mi načíta bez problému.
     
    Last edited: Mar 30, 2020
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

  7. Forkys

    Forkys User

    Neaktivní téma uzamykám.
     
    bhagira22 and -baghira2- like this.
Thread Status:
Not open for further replies.