Neustále nové spojení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ChocoHammer, 29/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím dobrý den,

    řeším problematiku jedné členky našeho klanu. Po technické stránce už mi pomalu dochází nápady čím by to mohlo být. Jednoduše řečeno ji neustále vyskakuje okénko nové připojení. Skoro jako by sám server vypínal. Protože internet dobrý (po napingování DO serveru vše OK) navíc 50Mb internet šlape bez problémů, po fyzické stránce PC, internet na kabelu, vše aktualizované a jede vše jak má. Takže moje otázka zní, jak zamezit opakovanému "automatickému" odhlašování. (Neodhlásí jí to, jen vyskočí ikonka nové spojení či storno)

    P.S. Je možné aby v tom hrál roli i firewall, že by porty nějak zlobily?

    Díky,
    Choco
     
  2. xmens

    xmens User

    ;) To tady asi ješte nebilo ... :p


    NE NENI problem na tvé strane - je to problém BP - protože neplatí za servri , tak si pronajmul levnejší s nižším hostingom - cháp jako "na to prdá" BP ...
    (projevuje se to tak že ve špičce servri pŕipojí jen hráče s kratší latenci (oneskorení)
     
    Naposledy upraveno: 30/3/20
  3. Gurmán

    Gurmán User

    hra je nehratelná. Servery nezvládají nápor lidí, kteří musí sedět doma a tak zapli různé hry :) Sám mám kvalitní loď, chtěl jsem celou neděli dělat brány - bez šance. V alfě mě zabili kristalini, protože jsem tam byl někde zaseknutý a jen jsem viděl, jak mi mizí HP i štít až bum.

    Jen pro zajímavost u některých online her je nárůst aktivních hráčů klidně i 100%, jestli je něco podobného DOčko, k tomu přičteš všechny botičkáře, není divu, že servery - zejména v neděli - nestíhají...
     
  4. Puñißh3r

    Puñißh3r User

    Zdravím , mne nejde pol dna pripojiť kvôli jednému portu cez bránu na GE5 už som z toho chorý.
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    to samé GE7 (GE6) aj teraz 0:30 hlboko v noci
    nepustí do hry ani Bohu, vkuse sa vytvára spojenie

    ale ani náhodou neumožní prihlásiť sa do hry.
    ani po 5 minútach. toto už nie je normálne.

    P. S.: Musí to kaziť, túto hru takmer každému?
    ale komplikovanejšie web. adresy, mi načíta bez problému.
     
    Naposledy upraveno: 30/3/20
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

  7. Forkys

    Forkys User

    Neaktivní téma uzamykám.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.