Neustálé sestřelovaní

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem muf$¤¤CZE¤¤$vru, 23/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj jak již vypovídá z nadpisu jsem neustále sestřelován jakžto slabší golík před 2 lety jsem to přestal hrát protože to se pomalu nedalo ani vylítnout..teď jsem zase začal hrát a nic moc se nezměnilo pořád jsem sestřelován.. furt ani úkol splnit nemůžu... pauzu od hry jsem si dával i teď co jsem to zase začal hrát tak 2-3 dny a pořád jsou všude mmo .. to nemůže být nějaký postih za neustálé sestřelování nebo tak něco ?
     
  2. Korben

    Korben User

    muf$¤¤CZE¤¤$vru Táto hra je o strieľaní a tak je skôr povinnosťou aby ťa hráč inej firmy zostrelil. Tak že žiadny postih nieje, nebol a ani nebude. Jednoducho si musíš nájsť spôsob ako sa s tým vysporiadať , alebo si budeš musieť nájsť nejakú mierumilovnejšiu hru. ;)
     
  3. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Obávám se, že s tímhle nepořídíš. Za sestřelení hráče je odměna bez ohledu na loď nebo vybavení (jedinou vyjímkou je Phoenix). Mě taky pořád sestřelujou, ale už jsem si na to zvykl.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. ok díky za rychlé odpovědi zkusim se s tim nějak poprat naštěstí končí škola takže :D budu mít víc času na DO ale tady jde spíš o to že úkoly na 4-5 jsou na dlouho na navíc jak jsem furt sestřelován tak to trvá ještě déle ..
    EDIT : ok to mi stačí můžete lock :)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    muf$¤¤CZE¤¤$vru - mozes tie ulohy plnit v noci,kedy je na DO menej hracov alebo prestup teda do firmy,ktora ta vkuse zostreluje aspon kym budes plnit ulohy.Sice prides o polku cti,ale aspon ta nebudu strielat a na uberke budes mat s kym strielat NPC ;)
     
  7. jo v noci je mi 13 :D a jelikož mamka by mi to nedovolila a i kdybych šel sám tak mamka slyší jakýkoliv sebemenší zvuk tak se hned vzbudí :D sice mám pokojíček se svým NTB ale stejně. Strejda hraje na stejném serveru a zná tam dost lidí ale jenže skoro všichni lítaj v noci :D
     
  8. Korben

    Korben User

    muf$¤¤CZE¤¤$vru Ber to tak že to je len hra a hra je len na vyplnenie voľného času. Radšej by som ti odporučil behať po vonku s kamarátmi a dobre využil voľný čas. V tvojom veku by si mal ísť na PC len ak je vonku špatne. ;) Užívaj si si život , aby si potom v spomienkach nemusel začínať vetou " keď som hral DO" :D

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.