Neustupující lagy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †JĂИ616††ĂИTRĂX†No4™, 6/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den přeji,

    1. Již dlouhou dobu bojuji s lagy na DO a už mě to přestává bavit. Zkusil jsem různé prohlížeče, dal jsem si nejhorší grafiku (včetně vypnutí přezdívek, cargo boxů, ukazatele poškození na lodích, prostě vše) a stejně se to sekalo, i když jsem měl všechny ostatní aplikace vypnuté, počítač vyčištěný a zapnutý Turbo Boost (od Advanced System Care), který vypne nepotřebné aplikace, aby nezatěžovaly počítač. Tak tedy hraji na nejhorší grafice, protože mám zde dobré vztahy se spoluhráčema, už jsem sem dal nějaký ten peníz a hru mám rád, ale velmi mi to kazí lagy. (Př: uprostřed lovu, kliknu někoho, střílím, snaží se uletět, zpomalí, přizpůsobím se, a najednou tryskově odletí a mě nezbyde nic; Dále třeba crazy cubikoni → snažím se nahrabat co nejvíce U, vletím tam, abych klikl cubu, při všem na největším minimu a hra stojí, klidně i 10 minut z toho mám obrázkovou knížku).

    2. pingtest:

    [​IMG]


    speedtest:

    http://www.speedtest.net/my-result/3671937903

    3) omlouvám se, ale opravdu netuším, jak jsem to měl udělat podle toho vzorového příkladu, vždy mi tam vyskočilo nějaké okénko jestli souhlasím a mám pokračovat -_-, když tak řekněte, co s tím, děkuji.
    Platform 1.7
    Product: 1.7.0_67
    Version 7 Update 67
    (build 1.7.0_67-b01)

    4) Flash Player

    You have version 14,0,0,145 installed

    5) Prohlížeč: Comodo Dragon
    Verze: 33.1
    Architektura: 32-bit

    Doplňující informace: Windows 8.1 Pro s aplikací Media Center
    Procesor AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.60 GHz
    Instalovaná paměť RAM: 4 GB
    Pero a dotykové ovládání: Podpora plného dotykového ovládání Windows s 10 dotykovými body
    (asi vám to nepomůže, co jsem zde napsal, ale kdo ví, moc se v tom nevyznám)

    6)
    Moje ID: 68001341
    Server: CZ 2

    Děkuji za odpovězení mého dotazu... co s tím. Hru mám rád, ale špatně se to hraje, když i na nejhorší grafice se to seká.
     
  2. skus sa pozrieť ci nemáš nahodou v prehliadači nejaké doplnky poprípadne deaktivuj plugin(Comodo nepoznám až tak ale malo bi to vipadať asi takto chrome://plugins/, alebo druha verzia opera: plugins...k tomu adavnced použival som ho aj ja ale dokým som nezistil ze spušta ešte milíon blbostí k tomu :) takže ja byt tebou ho odinštalujem.Mohol bi si ešte skúsit napísat do start(ak máš win7) msconfig a tam daj po starte a povipínaj ich a tiež bi nebolo odveci ho dat presknenovat antivirusom či tam neni daky vir a v najhoršom prípade preinštalovať windows( ja to robi furt keď ma hneva pc) :) snád som ti ako tak poradil :)
     
  3. Korben

    Korben User

    †JĂИ616††ĂИTRĂX†No4™ v prvom rade by si mal asi aktualizovať, alebo povoliť javu. Avšak neviem ako spolupracuje java s prehliadačom ktorý používaš. Mal by si vyskúšať iný prehliadač.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.