Neuznané sestřelení NPC i hráčů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Κύκλωπες, 19/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, hrají na CZ3, mé ID je 86390990. A můj problém zní takto:

    Když střílím hráče nebo NPC, tak se sem tam stane, že box není klasicky žlutý, ale šedý, jako by ho sestřelil někdo jiný a přitom sem si úplně jistý, že na daném místě sem byl jediný, kdo na můj cíl střílel.

    Další problém je podobný, ale celkem pravidelný. Střílím NPC a už ho skoro mám, do toho přiletí někdo jiný, jen do něj pošle salvu a NPC, či sestřelovaný hráč je jeho. Toto je novinka nebo chyba ve hře? Tento problém funguje i opačně, když chci někomu ukrást NPC, tak mu ho těsně před sestřelením takto ukradnu a dotyčný se pak může jít vztekat...

    Jde mi jen o to, zda se o tom ví a zda se pracuje na odstranění této nepříjemné patálie? Předem moc děkuji za odpověď ;)
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Tato se tu již řešilo,je to chyba,která je nahkášená na BP,prosím mějte strpení,BP ty chyby opraví.
    Máš ještě nějakou otázku?
     
  3. Sid

    Sid Guest

    Κύκλωπες první popsaná možnost se ti stane, pokud střílíš sám se svojí petkou.

    Druhé možnosti opět nezabráníš, dokud nebude chyba opravena.
     
  4. toto uz aj ja mam na to trocha nervi lebo ked napriklad sejmem citadelu alebo cuba a dojde tam 1 flax fenix a streli si do toho a pripise mu celi citadel no dakujem pekne a ja si minam municiju na co akoze len tak do vetra a trva to uz celkom peknu chvilku asi1 mesiac pomali a to s tim nedokazu pohnut ci co
     
  5. Zeus

    Zeus Guest

    Musíš mít strpení,chyba je nahlášena,čekáme na její odstranění,ok?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT-zmazane.Tu riesime problem s preberanim NPC.Navyse je to nelogicka otazka,kedze odkial potom asi berieme poznatky z hry?Jedine,ze ju aj hrame.:rolleyes:
     
  7. Korben

    Korben User

    Neaktuálna téma.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.