Neviditelný na minimapě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Κύκλωπες, 10/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, hraji na CZ3 a mám obyčejný dotázek. U jediného hře na serveru se mi stává to, že ho nevidím na své minimapě. Není to, že bych toho hráče chtěl nahlásit, ale jen se ptám, jak je možné, že když hráče !!!MorHO!!! potkám, zaměřím a střílím, tak u jediného na celém serveru nevidím jeho červenou tečku na minimapě. Už sem si toho všiml dřív, dnes zase, tak si říkám, zda se jedná o nějakou novinku ve hře, o které nevím, děkuji za odpověď...
     
  2. Korben

    Korben User

    Akú asi tak hráč používa loď že ho na mape nevidíš ? Hmm ? :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    Lod spearhead ma funkciu zneviditelnit sa dokonca aj z minimapy :rolleyes:


    [​IMG]Supermaskování
    Tato funkce tě zamaskuje, dokonce tak, že tě nebude vidiet ani na minimapě a zabráni tomu, aby si byl zaměřený.
    Doba trvání:30 sekund
    Doba ochlazování:6 minutLoď se okamžitě zamaskuje a zmizne i z minimapy. Maskovaní je možné použít jen tehdy, pokud jste alespoň 10 sekund na nikoho nezaútočili anebo jste sami nebyli pod útokem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Omlouvám se, hráč používá pravidelně Goliath a dneska Vengeance, to jen pro doplnění...
     
  5. Korben

    Korben User

    Κύκλωπες Hráč používa lode ktoré vlastní a okrem toho aj lod spearhead.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ale pokud se nepletu, tak když používáš jednu loď, tak nemůžeš využívat schopnosti lodě druhé, kterou nemáš aktivovanou, ne? A pokud hráče vidím, mám ho zaměřeného (nakliknutého), ale na minimapě ho nevidím, ať používá jakoukoliv loď, tak už nevím, jak se mám zeptat. Přeci s Vengeance se nedá zamaskovat tak, aby tě bylo vidět, ale na minimapě ne. Nebo snad ano? Vím, co umí Spearhead, ale toto je jen půlka supermasku..., vidět na minimapě jde, ale normálně ne. Je to těžké na pochopení?
     
  7. Sid

    Sid Guest

  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Κύκλωπες - Pokial si videl lod na hernej obrazovke,ale na minimape si ju nevidel,tak si si mal spravit aspon ten screen,lebo takto je to dost matuce co pises a samozrejme to moze byt chyba v tvojom zobrazeni.Tak sa riad odkazom,ktory ti poskytol kolega a vypln to podla vsetkych bodov,aby sme mohli zistit pricinu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.