"neviditelný" útočník

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gurmán, 21/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gurmán

    Gurmán User

    Zdravím,

    po sloučení serverů bojuji s takovým nešvarem, prosil bych o jeho vysvětlení, neboť mně to hlava nepobírá.

    Prakticky každý druhý souboj (zejména pokud mě střílí vengeance lodě) se mi stává, že mě útočník střílí a já ho ani nevidím na monitoru. Je na mapě, dostávám damage, ale prostě ho nevidím na monitoru, tedy ho nemohu kliknout a souboj probíhá tak, že já jen ulítávám a dostávám damage než puknu. Když chci bojovat a letím naproti, kliknu hráče, střílím, ten dá emp, na rychlejší lodi poodletí a já ho znovu nemůžu kliknout, protože ho nemám na monitoru.

    Hraji po letech a co jsem pochopil je to, že kdo má větší monitor, má nefér herní výhodu (už jen to je blbost, jak tohle může BP dopustit?) a že do hry byl od roku 2014 (kdy jsem přestal hrát) implementován aspekt "dostřelu laserů".

    Chci se tedy zeptat, zda se jedná o technický problém, potažmo neschopnost tvůrců hry pohlídat naprosto elementární aspekt hry, zabugované lasery nebo nějakou novou formu programů.

    Hra je pro mě v této podobě nehratelná a ne, NENÍ to špatným internetovým připojením.

    Díky za vysvětlení.
     
    pepouch a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Tak to som zvedavy na odpoved.
     
    -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nevím na jakém hraješ počítači a operačním systému, potažmo serveru, ale ujišťuji tě, že je to internetovým připojením. Dále netuším, kolik máš v hangáru lodí, kolik jich máš vybavených a kolik výbavy máš ještě v inventáři? Velikost monitoru(pokud nebudu hrát na 4K monitoru?) nesouvisí s tím, že někoho nevidíš na monitoru. To, co vidíš ty neodpovídá tomu, co se právě děje na herním serveru. Hraješ na 2D nebo na 3 D. Dodej testy připojení a konfiguraci PC nebo notebooku, nebo na čem hraješ do vlákna - ohlašování technických problémů ve hře ?
    Bez těchto informací ti zde nikdo zodpovědně neodpoví.
     
  4. Gurmán

    Gurmán User

    Nějak mi uniká souvislost s popisovaným problémem? Po sloučení serverů mám vybavenou jednu loď - surgeona a v inventáři mám výbavy spoustu, stejně jako všichni ostatní :)

    Graficky do mě i ty lasery střílí "zpoza" monitoru, všechno graficky funguje normálně (včetně minimapy, jsme u sebe! Nikoliv daleko od sebe, jak stává při potížích s internetem, že vidíš svou loď někde na minimapě a červená NPC uplně jinde), plynule, nic se neseká, jen prostě nevidím útočníka. Začalo se to dít po sloučení serverů, do té doby bez problému a děje se mi to od té doby stále (asi těžko bude problém s internetem druhý den a jen u každého druhého souboje). Prostě se to celkově jeví jako kdyby někdo našel cestu jak "prodloužit dostřel laserů" a je rovněž zajímavé, že se to nejvíc děje u lodí typu vengeance pusat nebo jak jsou teď ty lodě děleny :)

    Hraji na 2D, na 3D to snad hrát ani nejde, ne? :O
     
    pepouch, -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  5. Gurmán neviditelný utočník to se mi stává také :eek:.
    Jasná nakliváčka :D čili další zakazáná věc :eek:.

    Ano stává se mi u tu u těch kteří vím že to mají :rolleyes:.

    Všimni si někdy jak někdo zaklikne :D, co si budeme povídat slušný hráč nakliká pomalu.
    Jak popisuješ problém :( jasná nakliváčka :rolleyes:

    Z půlky mapy střelba, to se ví dávno stejně jako kolotoče :oops:

    Ale nic se s tím nedělá, dokonce vznikají videa :mad: bez postihu.. a s odměnou pak v podobě booster atd :confused:

    Bud se s tím smiř nebo lítej s tím že mají nakliváčku.

    Mimo jiné problém je znám od ACE čili dlouho.. a nic se s tím nedělá..

    Pokud trochu uvažuješ u hry snadno pochopíš rozdíl ..
     
    Naposledy upraveno: 21/9/18
    pepouch, -baghira2- a Fazer7λητк tohle ocenili.
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Gurmáne. Pokud si chceš stát za svou pravdou, tak si kup větší monitor(osobně si myslím, že ti nepomůže ani plátno v letním kině).
    P.S. Shocku? Co to je nakliváčka? Toto je pro mne úplně nové slovo a vidím, že ho hojně používáš zde na foru.
    A kde to je zakázáno?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  7. Nakliváčka je lidový pojem. správný název si najdi. Slouží pro nákliky hráčů po EMP, v radiiččce, z půlky mapy střelba. nákliky hráčů v masku. mezi NPC atd.
    Jedná se o to, že normálně myškou toto neuděláš..většinou ho používají top hráči..
    Pokud ty ne kolego tleskám. Jsi tak jeden z malá ... a tom to je hra je čistá.. Ovšem jak víme není kluci.

    Kvůli tomuto skončili naši elitní hráči ..protože to prostě normálně bez tohoto nedávali.. tak hru vypli a bye. Jedná se o generály, plukovníky atd.. všichni hráli bez tohoto.. Jenže zbytek s tím, takže odešli ..

    Vysvětluji to jen kolegovi ... Omlouvám se adminům.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    ஃWolffяimusஃ post smazaný a obodovaný, názvy podpůrných programů na fóru nemají co dělat.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Takze ak ma nieko podozrenie o ´´nevidielnych utocnikoch´´ poziadam o vytvorenie kratkeho videa a poslat na podporu hry. Ta dane video prestuduje. Osobne si myslim, ze to je dosledok lagu, kedze podobnu situaciu som zazil uz neraz v brane, ked som dostaval dmg a pritom som letel prec od NPC. V takom pripadne je dobre akivovat PETku a pokial stoji na mieste a vy lietate hore dole, tak je to myslim jasne. Este odporucam klikat cez minimapu v pripadoch lagu, moze Vam to zachranit zivot.

    Kedze na danu problematiku bolo odporucenie napisat na podporu hry s dodanim videa, temu uzatvaram.

    LOCK!
     
    -baghira2- a pepouch tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.