Neviem sa dostat na ucet

Diskuze na fóru 'Nováčci' zahájená uživatelem wartens, 18/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. wartens

    wartens User

    zdravim mam problem trochu chcem sa prihlasit na ucet ale nejde mi to aj mi pride email na zmenu hesla a ked to spravim ulozim heslo tak mi napise učet s takou kombinacou nenasiel :D a pitom mi dojde email na zmenu :D inak ps je mozne aby mi zmizol ucet alebo konto veci lod atd co som mal 5mesiacov dozadu?? :D idem si po pol roku zahrat a neviem najst ani svoj ucet a ani sa prihlasit pritom mi email normalne dojde :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    wartens není možný, aby ti jen tak zmizel účet. Napiš si na podporu hry, kde můžou zjistit proč ti to nejde. Budeš potřebovat ID účtu.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  3. 555stein

    555stein User

    Najčastejšie býva chyba v maličkosti,skontroluj si capslock,numlock. Presne meno či tam nemaš nejaký znak zvlastny a podobne:) inak ak ti pride email,ucet normalne fachčí.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  4. A jestli se ptal na zmizení výbavy, lognul to na jinej server, nejspíš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, BP má podle VOP nárok ti dát účet do tzv. holdu, kde ti můžou smazat výbavu a i celý účet při 4 týdenní neaktivitě.
    Mě osobně se to stalo před pár lety na 5-ti účtech, když jsem byl více než 45 dní v nemocnici a debata s podporou byla docela zábavná.:rolleyes:
     
  6. Tak tohle se mi ještě nestalo. Spíš se mi snažej dostat zpět do hry na ty malý účty (omylem zapnutej, nebo z důvodu testu vytvořenej), na kterejch nehraju a ani je nezapínám. Onehdá mi nabízeli mimo jiný i postavenou Kronosku a to jsem na tom účtu nebyl snad půl roku, rok...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).