Nevratene kredity z aukcie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem motyliLET, 19/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. motyliLET

    motyliLET User

    Mam problem v poslednom case s aukciou, obnovenie refresh stranky je v poslednej minute v podstate nemozny a naposledy mi odratalo kredity ale nevratilo ich
    tu je vypis, ide o ponuku 18.5. 22:01 63 100 100 kreditov ktore mi neboli vratene, predmet vydrazeny nebol vratilo by mi zlavu za zlavu premium

    ID 44964294, server GE3

    • 18.05. 23:59 Spätná platba aukčnej ponuky (Zosilňovač škôd) + 116,292,333 K.
    • 18.05. 23:00 Ponuka bola zadaná - 116,292,333 K.
    • 18.05. 22:59 Spätná platba aukčnej ponuky (Zosilňovač bodov života) + 33,120,100 K.
    • 18.05. 22:59 Spätná platba aukčnej ponuky (Zosilňovač štítov) + 66,100,100 K.
    • 18.05. 22:59 Ponuka bola zadaná - 66,100,100 K.
    • 18.05. 22:57 Ponuka bola zadaná - 33,120,100 K.
    • 18.05. 22:56 Spätná platba aukčnej ponuky (Zosilňovač bodov života) + 33,100,100 K.
    • 18.05. 22:55 Ponuka bola zadaná - 33,100,100 K.
    • 18.05. 22:01 Ponuka bola zadaná - 63,100,100 K.


     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Korben

    Korben User

    motyliLET to je preto že do dražby dávate na poslednú sekundu a v novej dražbe všetky vklady systém nemusí spracovať a tak sa jednoducho stratia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. motyliLET

    motyliLET User

    Korben ale, rozpravas akoby si nikdy v novej drazbe nedrazil, ked das niekolko minut pred koncom stale ta niekto predrazi o 10 000 kreditov smiesnych, preto je ta drazba zla a pisal som to hned na zaciatku ked bola na testovacom serveri, ked dam ponuku 30 sekund pred koncom a vezme mi to o minutu tak je to nefunkcne jednoducho, v starej drazbe si to stihol normalne aj 8 sekund pred koncom, teraz drazbu ani neotvoris ked je minuta do konca nie ze by si tam vobec nieco dal, proste je to zle a zhorsuje sa to
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    motyliLET - prave to je vyhodou,ze ta nemoze niekto par sekund pred koncom prehodit.No zaujimave,ze mne to ide aj 20 sekund pred koncom,proste zalezi od pripojenia a co vsetko mas spustene.Ked ti proste net nestiha posielat udaje,atd...tak sa prave toto moze stat,co sa tebe stalo.Ak ponuknes viacej,tak ta nemusia prehodit,kedze nie kazdy je ochotny ponuknut zrovna take mnozstvo jak ty.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    motyliLET Ja som ti vysvetlil len príčinu toho, prečo sa to stáva.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. motyliLET

    motyliLET User

    pripojenie mam vyborne, aj mne to zozaciatku islo ale cim dalej tym je to horsie asi to bude tym ze viac ludi pochopilo ako drazit, len tak na margo hrajes punisher na nejakom globalnom serveri lebo to nebude o pripojeni ale o tom kolko ludi drazi a v danu chvilu refreshuje stranku, a vyhodu v tom nevidim ked tam nemozem nic dat sice ta nik nepredrazi posledne sekundy ale ani ty tam nic nedas
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    motyliLET - ano hram aj na globaly a ako som pisal tak menej ako 20s pred aukciou neprihodim(obcas to je pol minuty aj viac) a samozrejme si vypnem hru,len na ucte som.Ine stranky mam povypinane taktiez,len DO mam pustene a zatial som fakt nemal problem.Skusil som aj 10s pred koncom,ale to mi hodilo do novej aukcie,no odporuca sa aspon tu minutu.Sice zvyknem drazit viacmenej v noci a vacsinou len boostre,ci masky,kedze vybavu uz mam,tak to moze byt aj tym,ze vtedy prihadzuje do aukcie menej ludi.Nuz je lepsie mat casovu rezervu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.