nevyužití koupených boostrů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ◄®uSSiaN-БелЫй►, 15/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BP nabízí zakoupení boostru za real peníze,problém nastává v tom ,že přijdete z práce , přihlásíte do hry, booster koupíte,ale již ho nemůžete plně využít ,protože již po hodině vám klesne uridium ,např.místo 150 na 120uri.Dnes se tak stalo po 2 a půl hodinách. Tudíš zaplatím real a ještě i herní měnou?Ptám se tedy,jde o chybu,úmysl,nedomyšlenot?Pokud by systém vyhodnotil 1 h. hraní jako botku ,to by pak účty 24/7 točili zadarmo a to je určitě blbost.
    Děkuji za odpověd
     
  2. Neviem presne ako to funguje ale ja ked som hral aj 2 - 4 hodiny tak sa mi odmeny neznizovali... zrejme to zavisi od konkretneho uctu.
     
  3. me tez muzu byt tri hodiny na mape a furt stejna odmena
     
  4. ano,tento problém se netýká všech hráčů,někteří hrají celý den,proto žádám vysvětlení proč tomu tak u některých je,není to jen můj problém
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Může se už někdo kompetentní vyjádřit k problému padání uri???Od doby založení vlákna se situace změnila,dříve mě padalo uridium po 1 hodině přihlášení do hry,nyní padá již po 40 min.Opravdu je systém nastavený tak,že je hráč vyhodnocený jako boter již po 40 minutách??

    První přihlášení do hry-
    24.01.2020 - 07:09[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 24 dny.
    24.01. 07:50 Zničil jsi loď vetřelců. + 13 U...místo 16
    24.01. 07:50 Zničil jsi loď vetřelců. + 19 U....místo 24
    24.01. 07:51 Zničil jsi loď vetřelců. + 120 U...místo 150



    Stále si pokládám otázku kolik uri dostávají hráči(nehráči),kteří točí 24/7.Podle informací techto hráčů(nehráčů),jim uri neklesá ani po 3 dnech nonstop točení na stejné mapě x-7.Děkuji za vysvětlení.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/20
    bhagira22, -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.