Nezaratava mi dni pri dennom prihlaseni

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem viking171, 10/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. viking171

    viking171 User

    Zdravim.
    Za tento mesiac som vynechal mozno 2dni, 3 nech nezerem, no na tabulke mam odfajfknute iba 3 dni. Ako je to mozne, resp podla coho sa tie prihlasenia ne/rataju?
     
  2. Korben

    Korben User

    Rátajú sa vždy po prvom prihlásení na hernú mapu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Musis rozlisit prihlaseni a prihlaseni na mapu. Pokud chces vyzvednout bonus v dany den, tak ti pouhe prihlaseni na ucet nestaci. Jednoduse zmacknes tlacitko start a bonus vyberes stiskem tlacitka ZÍSKAT.
     
    -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  4. Ano musis se prihlasit na mapu a ne jako drive ze stacilo se jen prihlasit
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    No já se s tím setkávám pořád na řadě malých účtech , kde se teď denně přihlašuji kvůli bonusů v kalendáři a občas mi tam vypadne 1 den? třeba 8.11. jsem musel nalogovat na mapu(dostal jsem kompenzacfi za login) ale odměnu za 8-mý den jsem dostal až 9-tého?
    [​IMG]
    nebo jiný účet dnes
    [​IMG]
    [​IMG]
    Prokazatelné jsem byl na mapě prodal suroviny a denní login bonus je kde?
     
  7. Warden

    Warden User

    ZOHAN: Pro získání kompenzace se stačilo přihlásit na účet, dení login vyřaduje stisknutí tlačítka "Získat" nestačí jen přihlásit se na účet nebo zobrazit kalendář. Občas se mi také stane, že si zobrazím kalendář a pak zapomenu na malém účtu se přihlásit na mapu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. jaritko

    jaritko User

    Keďže predával suroviny, tak na mape byť musel.
     
  9. Warden

    Warden User

    jaritko: Máš pravdu, ve druhém případě to skutečně vypadá na chybu. Škoda, že tam dal ten první případ, kde není žádný problém vidět. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. kerula1

    kerula1 User

    vše je srrávně , 8 den přihlášen na mapě nebyl - neprodával - proto je to posunuto o 1den. kerula1
     
  11. Warden

    Warden User

    kerula1: To jo, ale ve druhém případě se jedná o 9 den, kdy na mapě byl, ale bonus připsaný nemá. Ten první příklad s tím 8 dnem je zavádějící.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.