Nezobrazuje se mi Nový/Starý Vesmír

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☜☆☞Wεℓℓ«®»PuЯ☜☆☞, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, na Hvězdný systém se mi nezobrazuje Nový a Starý Vesmír. Co mám dělat ?
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Pokud budeš na mapách starého vesmíru, tak se ti ve hvězdném systému zobrazí pouze mapy starého vesmíru, ale když budeš na nějaké mapě nového vesmíru, tak se ti zase zobrazí pouze jen mapy nového vesmíru..Pokud budeš mít v lodi CPU galaktického skoku, tak si můžeš zobrazit mapy jak starého vesmíru a stejně tak nového nehledě na to, na jaké mapě se budeš nacházet.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Problem stale pretrvava?
    Pokud se z noveho vesmiru pokousis zobrazit stary, a naopak, musis mit v extra instalovano cpu pokrocileho skoku, jinak ti to nepujde.
    Nebo se ti pri otevreni ikony zobrazi prazdne okynko nebo jak? Z tveho strucneho popisu se neda vycist nic, jen ze se ti z nejakeho duvodu nezobrazuje hvezdny system. Zkusil jsi promazat cache? Pokud se ti ukazuje prazne okenko, dodej vse potrebne podle Vzorovy priklad nahlaseni technickeho problemu.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.