ničení radiačkou při utoku

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε, 2/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vcera mne to delalo cely den -kdyz do mne nekdo zacal strilet tak mne nicila i radiacni zona (je to dost pomotany zas) dela to este nekomu? nemohl sem vcera napsat nesel my spustit forum(ne nehybal sem se v zone ve prostred mapy sem lital) server :global evropa

    to Belgam.nn venom normalne goli vegy je jedno ktery hrac takze zadny podvudky proste kdyz do mne nekdo zacal strilet tak my zacala blikat obrazovka jako kdyz sem v radiacce a brala my zivot jako radiacka alke pritom sem byl ve prostred mapy (priznavam je to divny este to nikdy nedelalo ale vcera jo uvidim jak dnes dam vedet)

    to marvin.to ani nevim kouknu na to :)
     
    Naposledy upraveno: 2/5/15
  2. odbornik

    odbornik User

    Možno si sa pohyboval v radiačnej zóne.
     
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  3. Belgam

    Belgam Guest

    A nebylo to nahodou od Venoma?
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε a nezacala ti nahodou ta obrazovka blikat kdyz jsi mel malo zivota? Pokud ano, tak to je nove nastaveni, ktere te upozornuje na nedostatek HP. Da se to vypnout v zalozce Gameplay.
     
  5. Spartakus

    Spartakus User

    QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε odpovídej moderátorům a admininům raději novým příspěvkem, než editací starého. :) Bude to přehlednější. :)
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Ne radeji, ale urcite, neustalou editaci jednoho postu se tema stava neprehledne, navic na odpoved novym postem prijde upozorneni, kdyz editujes tak nevime jestli jsi uz odpovedel nebo ne.
    Tak prosim pouzivej editaci pouze pokud chces ve svem prispevku opravit nejakou chybu, pripadne neco doplnit, ale jinak odpovidej normalne postem. Doporucuji projit si Jak správně přispívat na forum.
     
  7. uz sem to vypl dik za radu ale stejne musi bejt naka chybicka protoze my to blikalo hned i kdyz zacal strilet a mnel sem ful hp i stity
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

  9. citát zmazaný

    nn zivoty to neubiralo ale blika mne to hned od zacatku uzoku kdyz mam plny hp
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/5/15
  10. Spartakus

    Spartakus User

    Mě se to dneska 2x stalo taky na CZ2 bylo to při boji vážně otravné... :( Vřískalo to, že jsem v radiační zóně, přitom jsem tam nebyl, poškození jsem nedostával a v lagu jsem nebyl. (Zapnul jsem peta a letěl normálně za mnou na mimimapě uprostřed mapy.)
    Edit: Jo a taky když jsem se opravil na portě (několikrát).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. jisap123

    jisap123 User

    Stejně nevím do tu věc používá. Podle mě je to spíše ke škodě než k užitku, akorát to vyhazuje z míry, ale to je OT
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Spartakus

    Spartakus User

    Kde v nastavení to vypnu? To je to: Zobrazit varování při nízkých zásahových bodech?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. aj mne to mam tak aj ked ma po zostreleni hodi na zakladnu ta este aj tam chvilu potom prestane
     
  15. Spartakus - ano, to je ono. Bohužel se to po vymazání cache zase samo zapne, jako pozadí minimapy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.