niceni spojencu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _WatterR_, 2/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _WatterR_

    _WatterR_ User

    započítalo se mi ze jsem zničil spojence kdyz on po me začal střílet jako první?
     
  2. Korben

    Korben User

    Tak ak prestal a ty nie , potom sa ti pripísal do mínusu.
     
  3. _WatterR_

    _WatterR_ User

    ale to není fér on mě napadl tak proc se to započítalo me?
     
  4. Korben

    Korben User

    Ak prestal strieľať , tak sa tomu nečuduj. Jednoducho to tak je , ak hráč prestane strieľať, tak po pár sekundách si útočník už ty.
     
  5. CrazyLove

    CrazyLove User

    Missclick? Pokazený ctrl? Stať sa môže hocičo, pokiaľ si však uvedomil svoju chybu a prestal, a Ty si pokračoval.. Je to Tvoja chyba.
     
  6. _WatterR_

    _WatterR_ User

    to mě vůbec nezajímá proste on může za to ze byl zničeny nemel po me střílet a nebylo to poprvi asi 3x na me jako první vystřelil tak to nemůže byt MOJE chyba!!!
     
  7. Korben

    Korben User

    Pozri , ani nás to nezaujíma , jednoducho také sú pravidlá. Ak po tebe už viac nestrieľal , tak si ho nemal zostreliť. Možno len od teba niečo chcel alebo tak ako písal spoluhráč, omylom ťa zaklikol. Jednoducho nič nezvyčajné.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    _WatterR_ - Pokial prestane utocit,tak po chvilke sa to berie tak,ze si ho napadol ty,ak prestane strielat a neznicis ho dovtedy.A prichadzas o cest.Samozrejme na fore toto nevyriesis,ale napis vedeniu tvojho klanu a informuj ich o situacii,vyvodte dosledky,ze ak sa to zopakuje zrusite spojko alebo im date war,na fore to nevyriesime.
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Tebe nezajímá že se někdo mohl splést, ukliknout, prostě udělat malou chybu? Mno tak já myslím že, ostatní nezajímá tvá čest.

    Nezlob se, ale při hře může spousta lidí udělat malou chybu. Proto je to i takto nastaveno. Systém není schopen to rozeznat.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No myslim si,ze viac tu nie je co riesit,kedze tema bola zodpovedana a hrac si musi riesit tieto veci s klanom a dotycnym hracom,ktory ho ci uz umyselne alebo neumyselne striela.

    Uzavrete,LOCK!
     
  11. Logan

    Logan User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.