NIKDO TO NEHRAJTE

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RastaCZ, 12/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RastaCZ

    RastaCZ User

    Jakmile to zacnete hrat tak vas zacnou nicit *** (playeri) co vas davaj na 1 ranu !!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/7/17
    Redsis tohle ocenil(a).
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Priatelu,skus zlepsit svoju výbavu a nebudu to mat take lahke.Chápem že si rozčarovaný,tiež som takto začínal.Názov témy moderátory iste neocenia a ver hrá to spústa ludí
     
    huntercz tohle ocenil(a).
  3. čista pravda čo tu píšeš tu chlapec nepíše nič iba pravdu táto hra je mrtva už pred 5 rokmi :D nikdo to nehra a vývojári chcu len jedno a to vyžmýkať čím viac penazi čo to dá... v obchodoch same skiny milion nepotrebných vecí za čo? áno presne tak predsa za peniaze... mrtva nehraťeľná a pokazená hra.
     
    Redsis a -baghira2- tohle ocenili.
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ak niečo nefunguje,alebo ta to nenaplna treba to prestať robit,tak ako v osobnom živote tak aj vo virtuálnom svete.Na fore to nikto nevyrieši.Hlásanie o mrtvosti hry počúvam už roky.Som full a dávajú ma tiež dole,ale ako som už spomenul nie tak lahko
     
  5. Borat

    Borat User

    Tak choďte hrať farmeramu. Tam Vás nikto strieľať nebude.

    Každý mal ťažké začiatky a nikto tak neplakal. A ďalej pri zakladaní témy si treba prečítať pravidla aby nedošlo k potrestaniu.
    A nabudúce zmierniť slovník.
    Body udelené za nadávky.

    Lock.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial si slabsi hrac, tak mas predsa na x-1 a x-2 indikator pri mape, ktory ti indikuje kolko hracov nepriatelskej firmy je na mape. Netreba hned lozit na tie dalsie mapy, kde mozete byt pre lovcov doslova jednohubky. Ja som dlhe tyzdne hral na tychto dvoch mapach a zarabal, kym som neziskal lepsiu vybavu a to ziadna ochrana na x-1 nebola ani mnoho veci, ktore teraz dostavaju novi hraci na rozbeh. Darkorbit nie je hra na par dni, ze hned ziskate vsetko a ste na konci a potom nuda. Trva dost casu, kym ziskate potrebnu vybavu a stanete sa konkurencie schopni v boji s inymi hracmi. Podla mna to je na tom to dobre, ze hrac sa musi snazit, aby cosi ziskal a nema to za tyzden a potom nevie, co dalej robit. Ale nemyslim si, ze je spravne prist hned na forum a nadavat tu. Urcite sa to da riesit aj slusnou formou a pripadne poziadat komunitu o nejake rady, ktore by sme novacikom radi poskytli, ale len ked komunikuju slusne. ;) Preto chcem poprosit hracov, ze ked nabuduce budu nahnevani, tak najskor sa treba trosku schladit a potom to prist na forum s chladnou hlavou riesit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.