Podpora Nikto mi neodpisuje na podpore

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GeronimoSvK, 2/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den , uz vyse tyzdna nemozem hrat , nonstop Obnovit spojenie , nepripoji ma na mapu, som niekde zaseknuty na mape.

    Neodpisuje mi vobec podpora, skusal som aj v Anglictine a odpoved bola smiesna, napiste vo vasom jazyku a vsetci ma maju na haku, viete mi sem pomoct? Ci toto nevyriesim, dochadzaju mi nervy a mam chut koncit s hrou, toto uz zacina byt vrchol taketo staranie sa o zakaznika. A prepokladam ze do mesiaca mi hra pojde a kompenzacia ziadna.

    Moje ID: 169263392
     
  2. UUJJUUJJ

    UUJJUUJJ User

    Ahoj,jestli jsi zaseknutej nekde tak ti jen podpora muze pomoct.Tady z tím nikdo nic neudělá.Podpora ma 48 hod. na odpověd.Asi jsi už vše zkoušel jako promazání cache atd.Tak ani o tom nebudu nic psát a dávat linky.Musíš počkat no.Zkoušel jsi jinej pc jinde než hraješ?
     
  3. Vdaka za odpoved, ano vsetko som skusal , aj iny ucet som skusal a ten ide, no praveze preslo 48 hodin :D, to je na tom ta sranda, ze ma maju uplne na haku.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    GeronimoSvK - 48 hodin sa berie okrem vikendu. V pripade, ze ti nik neodpisuje na podpore hry a pride ti automaticky email z podpory o obdrzani tvojej spravy, tak napis do sekcie chat, tam sa dozvies viac.

    Zodpovedane,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.