Oznámení Nová akcia - Gólová Horúčka 2024

Diskuze na fóru 'Akce' zahájená uživatelem Punisher, 13/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  DO_forum_goalrush_Jun2024.jpg

  Ahoj Piloti

  Opäť je tu futbalová sezóna! Podporte svoj tím a zbierajte dizajny stíhačiek zo série šampiónov rôznymi spôsobmi, aby ste zvýšili štatistiky počas nasledujúcej akcie s názvom „Gólová Horúčka 2024“!

  Čím ďalej sa dostane Váš Tím, tým viac bonusov získate. Zbierajte nové designy stíhačiek šampiónov a získajte dočasné vylepšenia PvE podľa toho, ako ďaleko sa váš tím kvalifikuje do konkrétnych fáz veľkej futbalovej udalosti tohto leta 2024.

  Ďalšiu synchronizáciu budeme mať tento piatok, 14.6. o 10:00 SELČ, aby sme mohli začať naživo s akciou Gólová horúčka. Potrvá do 22.7. do 23:59 LST.

  Pozrite si všetky podrobnosti o dizajne stíhačiek série Champion a o tom, ako môžete získať dočasné vylepšenia PvE podľa toho, ako ďaleko sa váš tím kvalifikuje, v našich častých otázkach tu: FAQ - Gólová Horúčka 2024

  Dajte nám tiež vedieť svoj názor v našom vlákne spätnej väzby tu: Diskusia: Gólová Horúčka 2024

  Užite si futbalovú sezónu a veľa šťastia pre váš vybraný tím!

  Váš Darkorbit Tím
   
  Y*o*D*i*A*k* a Tess tohle ocenili.
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Radi by sme vás informovali o dôležitej informácii o boxikoch akcie, ktoré sú od začiatku tejto akcie. Tieto boxíky budú dostupné len do 20.6. 23:59 LST. Stále máte šancu získať dizajn stíhačky Champion zo zelených bední.

  Edit: boxiky napokon ostávajú do konca akcie, ale upraví sa ich obsah

  Váš Darkorbit Tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.