Nová akcia?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    Ahoj, dlho som tu nebol a keď dnes som sa prihlásil tak bola akcia SB. Hrám za EIC a pri zistení ze máme 6 "gólov" som ihneď nabehol na 4-4 pomôcť, ale z ničoho nič ma začne dávať EIC môj spoluhráč a súperi sa pustili tiež. Tak sa pýtam je to nové pravidlo že sa firmy nebijú o loptu a nechávajú si ju pre zisk, alebo SB už nemá pravidla a hráči si to vydupali sami? To teraz dva silné klany sa budu striedať v zisku? Ale k otázke ak viete o tomto probléme bude sa riešiť či ani nie, aby som potom zbytočne nevstupoval do ich hry :)
     
  2. Korben

    Korben User

    pecko to si si mal vydiskutovať priamo s tým hráčom , alebo hráčmi, my do ich hlavy nevidíme.
     
  3. ne myslím že nové pravidla to nemá a to že se střílej vlastní firmy navzájem za to si můžou sami hráči.
     
  4. To bude tim ze silny klan obsadi veskere mistecka ze kterych kyne snadny vydelek, a nikoho dalsiho k sobe nepusti, ani vlastni firmu. Alespon takove jsou praktiky na cz serverech. Jedina moznost jak je odtamtud dostat, je domluvit se s jinymi hraci/klany a udelat cistku. Tak to alespon fungovalo drive, dnes jsou hraci zleniveli a radeji placou na foru ci chatu jak je hra nespravedliva.
     
  5. pecko

    pecko User

    Ahoj, to by možno fungovalo aj to vydiskutovanie, ale či by sme sa "dorozumeli", mne je to osobne jedno lenze dlho som tu nebol tak preto tato otazka. tymto aj ta akcia straca vyznam ale kto vie mozno ze to je len dalsi krok.
     
  6. a dalši tvoj krok je prisť tam a vystrielať to :D takto ja riešim paladko ak vru nedá pokoj :D abo mmo :D
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Měli by se tam uvést tvrdá pravidla..protože se jedná o hru podobnou fotbalu tak by se to taky mělo tak nějak hrát..pokud to zustan tak jak je tak by měly změnit název na ,,killerball,,.:D
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.