Oznámení Nová aktualizace „Dminishing Returns“

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem pyяø•uиsтøppαblє, 19/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - to co k nam pride z centraly BP na vyhodenie nie vzdy koresponduje s tym, co je v hre. A ja som cestny, preto pisem to, co vidim na mapach a nie to, co mi niekto napise zhora, aby som tvrdil. Sam dobre vies, ze strasne vela hracov nebolo potrestanych a preto to ofiko beriem len ako varovanie, ze zabanovali malu hrstku, aby sa ostatni zlakli, mozno aby pri dalsej vlne nemuseli vybanovat viac nez polku komunity. Umysel BP nepoznam.
    Inak to slovo varovanie som dal prave preto do zatvorky, lebo ine nez varovanie to byt nemohlo, kedze zabanovali mozno 1% pouzivatelov programov. To ako keby dali 10 dlhodobo hrajucim hracom nejaky specialny balicek a napisali ofiko, ze odmenili sme hracov za vernost. Ale, ze ich bolo len par, to uz nie :)
     
  2. Spectrum

    Spectrum User


    aha vdaka za odpoved, no snad prejdu k činom inak premna bohužial táto hra nebude mat už zmysel nech je mimo to akokolvek dobra.. svoj čas si vážim a pokial niekto nemusí za cielom konkurovať mi prejst cez to isté tak to nema zmysel, to už rovno nech ti daju full učet pri registracii a uživaš si len PvP
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Spectrum - v ofiku bolo uverejnene, ze slo o prve kroky, takze by mali nasledovat dalsie, ale ake a kedy budu, to zatial netusime.
     
  4. Spectrum

    Spectrum User

    no uvidíme, snad konečne po tých rokoch mazania medu okolo úst by už naozaj mohli niečo poriadne spraviť.. ale skúsenosť s BP mi hovorí svoje :D
     
  5. KJ1620

    KJ1620 User

    Celý deň pomáham novým hráčom a ako odmenu dostanem Diminishing Reward. Pointa toho celého je vlastne, aby to aktívni hráči prestali hrať ? a *brutus* tebe som nestihol odpísať, lebo mi zrušili ten príspevok. 9.9.2023 som sa registroval tu na fórum nie do hry :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. *brutus*

    *brutus* User

    Něco mi říká že krmíš,když budeš pomáhat druhým tak nemůžeš mít diminishing ty,protože dotyčný si to nastřelí a ty mu s tím pouze pomůžeš:p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/10/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Platan a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    My sme tu na spravu fora, to co sa deje v hre ide mimo nas. Nebanujeme hracov v hre.
    Za dalsie nie sme priami BP zamestnanci a tym padom ani plateni.
    Forum sluzi na informativne ucely, tu si sa dozvedel o Dminishingu, ale nemame ako skontrolovat ani ovplyvnit tvoje trest priamo v hre, cize tu sa budes zbytocne rozculovat, akurat si tym mozes sposobit zamedzenie pristupu na forum, ak sa nebudes riadit pokynmi kolegyne.
    Prispevky som ti zmazal, ak sa chces vyjadrit k teme mozes, ale v ramci slusnosti s kodexom fora.
     
  9. KJ1620

    KJ1620 User

    Tak potom nech zrušia ten Diminishing, keď to nemajú domyslené. Tresty aktívným hráčom :D to znamená, že to mám prestať hrať ?
    ------------------------
    A ešte jedna vec, kde sa mám potom sťažovať na botov ? Keď napíšem na bigbpoint, tak dostanem akurát automatickú odpoveď. Takže vlastne jediná cesta ako hrať túto hru je používať programy.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/10/23
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    KJ1620 - precitaj si pravidla fora: Ako správne prispievať na fórum
    Pretoze neustale porusujes pravidla fora, viac upozornovat nebudem, ale uz bude nasledovat ban, pretoze komu niet rady, tomu zial niet pomoci. Multipost spojeny a citacia zmazana.
    Na programy je zbytocne sa stazovat, lebo to riesi system a ten, kto uviedol do chodu system dostal od nas velmi vela krat spätnu väzbu o tomto, cize na fore je to uplne zbytocne riesit.
    Podobne je na tom aj Diminishing, je to implementovane v hre, ban si nedostal od nejakeho clena timu, cize zial je to zbytocne riesit, ak ti podpora s tym nevie pomoct, tak forum hry uz vobec.
     
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Naposledy upraveno: 15/10/23
    Platan, *brutus* a Punisher tohle ocenili.