Návrhy Nová Bójka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem FoLlOw-M€-To-HeLl, 5/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chceli by ste novú bójku?

  1. Ano

    22.0%
  2. Nie

    69.5%
  3. Ano (ale mám výhrady)

    8.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chceli by ste opravovaciu jednotku štítu tzv. velká bójka štítu?
    Pretože ked su 2 bójky na život mohli by byť 2 bójky na štít.
    Trvala by 6 sekund +/- a doplnala by po 20 tis.
    Namiesto zeleného krížika by bola modrá ikona štítu.

    Výhody:
    Pre hráčov a klany: Možnosť viac opraviť štít
    Pre Bigpoint: Väčší záujem o loď Aegis

    Nevýhody:
    Pre hráčov a klany: Nič ma nenapadá :)
    Pre Bigpoint: Programovanie
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    A potom bude Aegis už fakt neporaziteľná loď :)

    Podľa mňa je to teraz vyvážené tak akurát, nemenil by som nič Aegisovi, keď tak by som niečo upravil na zostávajúcich 2 lodiach.
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    Já bych ten návrh trochu upravil, že by štíty a nová bójka měly společný cooldown, jako je tomu například u min. To by pak aegis tolik nezvýhodnilo, ale hráči by to podle mě přijaly, z vlastní zkušenosti vim, že třeba na pirátech by se hodilo opravovat štíty všem ve skupině najednou, což za současného stavu bohužel nejde :(.
    Ještě možná že by opravovala 5 vteřin, jako normální doplňování štítu.
     
  4. baty77

    baty77 User

    COŽE??? Už takhle je Aegis 3. nejlepší loď (po Admin UFO a Admin Police Ship). S timhle vychytáním by byl takřka neporazitelný... Už takhle jsem viděl elitního Aegise, jak stojí u Uberkrysy a dává si jí jako sandwich v bistru u dálnice... Tohle by už bylo přehnané...
     
  5. sa mi páči ako si to napísal :D , že dôvodom aby bola nova bojka na štít je to že sú 2 aj na život tak ab y to tak pekne sedelo musia byť aj na štít :D
     
    baty77 tohle ocenil(a).
  6. urcite nesuhlasim aegisa by mal potom kazdy znizilo by sa lov a take veci .... to by sa stale opravoval
     
  7. Hoj hoj

    O tomhle už jsem taky hodně přemýšlel, samozřejmě že se mi ten nápad líbí (Jakožto pilotovi aegise :D ), nicméně musíš sám uznat, že by se tím opravdu stal aegis ještě silnější než je teď.

    Takže ano, ale s výhradami:
    1. Bojka by doplnila štíty všem hráčum v jejím okolí (Jako je tomu u normální)
    2. Bojka na HP Healuje za 20k Hp, což je jako když hráč použije přímou opravu sám na sebe, takže bojka na štíty by opravovala jen 15k štítů, přecejen u štítů nejde o život
    3. Bojka by NEDOPLŇOVALA štíty samotnému Aegisovi
    4. Bojka na štíty by měla společný Cooldown s přímou opravou štítů

    Takhle by to podle mě splnilo dostatečně účel a Aegise by to nijak razantně nezvýhodnilo.
     
  8. Crystal

    Crystal User

    podla mna zbytocnost....dobra tak maximalne pre novacikov co poriadne nevedia farmit npc

    a neviem kde ste zobrali ze aegis je naj lod...ani zdaleka, golo bude vzdy naj kedze ma o 5 laserov naviac...co je u mna rozhodujuce...pouzivam ho na vsetko, farmenie npc aj lov aj brany...

    aega mozno viac vydrzi ale je pomalsia, zarobim snou menej jak z golom
    dobra maximalne na palladium alebo do velkej skupiny, ale samozrejme velke skupiny su onicom kedze tam je odmena zalostne mala

    vydrazil som si ju samozrejme hned prvy den, ale teraz ju skoro vobec nepouziva, proste chyba mi 5 laserov

    takze za mna nie, uz teraz mi leze na nervy ked nahanam niaku a zacne sa healovat pred puknutim
     
    Fazer7λητк tohle ocenil(a).
  9. Crystal:
    Promiň že ti do toho kecám, ale Aegis je naprosto totožný jako Goliath (Výjma Hp a slotů pro lasery) :)

    Krom toho, pokud by se to udělalo tak jak jsem popsal já (čti vejš) tak by opravy pro samotného Aegise zůstaly na úrovni jako jsou nyní.

    Ále je to tvůj názor na věc a ten se musí respektovat :p
     
  10. Spartakus

    Spartakus User

    Ještě doplním, že Aegis má větší nákladní prostor. Já osobně bych další schopnost ocenil. Kdyby měla společný cooldown např. s Opravou konstrukce... Tu daleka nepoužívám tak často, jako Opravu štítů.
    Jinak Crystal na těch 5 chybících laserů se dá zvyknout rychle. Sám jsem to zažil není moc golů co mě na normálních mapách sundají, když zaútočí osamoceně.
     
  11. 2ndivan

    2ndivan User

    Já by jsem byl rozhodně pro, protože to co oprava štítu opravuje ted je uplně směšné
    15k je strašně málo....
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    2ndivan 75 000 štítu len tak je málo? A 125 000 pre spoluhráča? To ti má pomôcť nie to komplet dobiť všetky parametre lode.
     
  13. 2ndivan

    2ndivan User

    Ale v porovnání s tím kolik můžou dobít životy a kolik štíty je to málo.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    2ndivan HP sú ale dôležitejšie ako štíty, na štíty je aj munícia (SAB) ale na HP nie ;)

    Počuj ty máš aspoň tú loď keď sa k tomu vyjadruješ?
     
  15. 2ndivan

    2ndivan User

    No jistě že mám
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja tento navrh vnimam ako neprepracovany..Proste autor si jedneho dna zmyslel,ze sem buchne navrh na pridavnu boju stitu,ked je aj HP,ale velmi strucne.Teda mne osobne to ani ako navrh neprijde :rolleyes: Navyse pochybujem,zeby spravili zasahy do schopnosti lode,zeby jej novu schopnost len tak pridali.
     
  17. Spartakus

    Spartakus User

    Podle toho co si pamatuji, tak na starém fóru byl podobný návrh, ale daleko propracovanější. :)
     
  18. -Neptun-

    -Neptun- User

    Na aegisku bych uz nic nepridaval hen kdyby pridaly naku schopnost na gola nebo vegu to by bylo lepsi :D jinak souhlasim s Crystalem golik je nej aegiska je tak na solo cuby a do bran jinak je na nic :)
     
  19. CrazyLove

    CrazyLove User

    Ako čerstvému pilotovi Aegis by som ten návrh určite privítal, ale pokiaľ sa na to pozerám z pohľadu vyváženia hry.. Už takto má Aegis dosť schopností, a častokrát, pokiaľ ich loví viacej naraz, sú prakticky neporaziteľné. Toto by to ešte zhoršilo, takže hlasujem za nie.
     
  20. SauronL

    SauronL User

    byl by to dobrý nápad , kdyby aegis už i tak nebyla dost silná :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.