Návrhy Nová encyklopedie vetřelců

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ~^~|FuryRG|~^~, 26/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli by jste tuto věc do hry přidat?

  1. Ano

    28 hlasy(ů)
    59.6%
  2. Ne

    13 hlasy(ů)
    27.7%
  3. Smysl nápadu vůbec nechápu

    3 hlasy(ů)
    6.4%
  4. Nechám to na ostatních

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  5. Ano, pokud by to bylo jiné, než jak to vymyslel návrhář

    3 hlasy(ů)
    6.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    Jde o to že lepší hráči (Elitní) tráví většinu času lovením hráčů nebo střílením Cub. Proto mě napadlo nalákat lepší hráče na staré mapy. A nebo zdržet hráče na některých mapách. Šlo by o to že by se do hry přidala 1 věc a to je encyklopedie, kterou by jste si mohli otevřít přímo ve hře. Tato encyklopedie by měla nějaký rejstřík na první stránce a zároveň vyhledávač s filtrem, kde by jste si mohli najít určitého vetřelce a dozvědět se o něm informace. Tyto informace by jste si postupně vyplňovali, tím že by jste zabíjeli přímo ty vetřelce. Aby jste o nich získali nějakou informaci museli by jste jich zabít třeba 30. Poté by jste se dozvěděli kolik mají životů. Aby jste si získali kompletní informace museli by jste jich zabít například 200 nebo 500. Dle náhody. Bylo to snad vyváženo, aby jste si nemuseli střílet Sibelona 250x, ale třeba jen 60x. Pro hráče, kteří by chtěli něco dělat, by toto mohli považovat za výzvu. Myslím si že by tímto "Implementem" byly plnější mapy. Ve filtru u vyhledávání by jste si vybrali na jaké mapě se vetřelec nacházi atd..
    Pokud by jste si například tuto encyklopedii chtěli vyplnit, tak by jste po získání nějakých informací z vetřelců mohli získat například 5% bonus na DMG, ale jen pro toho určitého vetřelce. Mohli by jste získat například i 10% procentní bonus k česti z určitého vetřelce atd.. Sám si myslím že je toto dobrý nápad a mohl by projít. Pokud by hráči měli vyplněnou kompletně "encyklopedii", což by zabralo docela dost času. Mohli by dostat určitý bonus nebo nějakou odměnu. Odměny by se mohli stupňovat za každé 5% dokončení encyklopedie (tudíž při 5,10,15,20,25,30,...%) a za každé dokončení určitých % by hráč mohl dostat nějakou odměnu. Odměna za získání například 50% by mohla být třeba 5x Booty-Key a tak podobně.

    1. Výhody pro hráče, klany a BigPoint
    Hráči - Hráče by to přinutilo letět na nějakou mapu a zabíjet si vetřelce aby je měli v "Encyklopedii".
    Klany - Větší spolupráce pro vyplnění encyklopedie
    BigPoint - Aktivita hráčů (jestli-že se to dá považovat jako výhoda pro BP)

    2. Dopad na hru
    - Plnější mapy
    - Hráči by třeba chvíli upustili od střílení hráčů a šli lovit vetřelce
    - Další mě nenapadají..
    - Tyto výhody by fungovali i v GG (teda, záleželo by na BP)

    3. Nevýhody pro hráče, klany a BigPoint
    Hráči - Větší aktivita na "začátečních mapách (tím myslím X-1,2,3,4 krom PvP a Pirátů)"
    Klany - Nenapadají mě žádné nevýhody
    BigPoint - Větší dávka programování

    Zeptám se vás. Myslíte si že by tato "Encyklopedie vetřelců" byla nečemu prospěšná a nebo by to totálně zkazilo hru? Pište do diskuze.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. jaritko

    jaritko User

    Všetky info o NPC máš tu. Tiež pochybujem, že by elitní hráči išli farmiť na staré mapy, keď na nových zarobia viac.
     
    PazkyCze tohle ocenil(a).
  3. assaskocze

    assaskocze User

    Bylo by to zajímavé.. Akorát jak to jako myslíš s těmi bonusy ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Myslím to tak, že když by byly zjištěny kompletní informace např. z Devolaria. Tak by se zapsali do té encyklopedie ty informace (Výskyt, Životy, Štíty, DMG, Rychlost, Účinnost štítů, a možná něco dalšího) a při zjištění všech informací by se třeba Devolariu ubíralo o 5% více. Nebo by se z Devolaria dostalo více cti, BZ. Mohl by být lepší obsah v Cargo-boxech atd...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. assaskocze

    assaskocze User

    Děkuji za vysvětlení.. Jsem pro Ano ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Je to zajímavé, jelikož nenávidím boxíkování a jsem zaměřen kompletně na farmení NPC a lovím jen zřídka, věc jako tahle by se mi líbila. Jen se bojím aby ty bonusy byly dostatečné, přidávat přímo do hry nový interface je velká dávka programování, a v případě, že by to nezaujmulo dostatek hráčů, tak bychom ve hře měli nepoužitou funkci, to by se BP určitě nelíbilo. Problém vidím jedině v tom, že když to jednou uděláte celé, zase nemusíte dělat nic a bonusy máte.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. ~^~|FuryRG|~^~ bohužel si myslím, že ten hlavní úkol - vyhnání elitních hráčů od cub, by to asi nesplnilo. Protože ti zkušenější ničí v podstatě pouze vk, cuby a ubery - NPC vyskytující se na nových mapách, tzn. jenom by si to vyplnili pro bonus k těmi několika druhům a zbytek by nechali plavat, protože by to ani nemělo smysl kvůli pár procentům vyššího DMG na NPC, která už beztak jdou bleskově dolu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. #7 - S tím zabíjením NPC máš pravdu. Na netu jsem několikrát narazil na video, jak si někdo smete Cubu během 20 vteřin atd.. (Nebudu to popisovat). Pokud by to nesplnilo ten hlavní úkol, na který jsem myslel. Tak by to pomohlo nezkušeným hráčům zjistit informace o těch NPC a dát jim to nějaký bonus na ta NPC. (Očekávám za chvíli reakci, že to nováčči budou mít zase o něco lehčí.)

    #6 - Máš pravdu, pokud by se něco naprogramovalo. Museli by to lidi používat. Pokud by se to nepoužívalo, tak jednoduše BP zahodilo čas a příp. Money. Nejhorší na tomto je to, že by tato funkce potřebovala větší dávku programování.

    Po těchto reakcích co mi trochu více otevřely oči do hry, tak ztrácím naději na to, že to vyjde. Krom toho se to stává velmi zřídka a co jsem tak pročítal nápady, tak nic nebylo přídáno do hry, až na vyjímky, jako třeba vypnutelné pozadí u mapy. To jsou jen drobnosti, ale užitečné. Tento nápad by byl spíše užitečný pro nováčky. Hráči by si střilely VK, Cuby a zmíněné Uber NPC o něco rychlejí (v řádech 10 sec.)

    Počkám si na reakci nějakých Moderátorů, jak to vidí oni.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. -xghost-

    -xghost- User

    Jako info o NPC to není zrovna moc třeba - info je kompletní v bibli. Max, že by to bylo nějak pěkně zpracované - např. ve formě knihy s NPC na stránkách třeba i v lepším grafickém zobrazení než na mapě z více úhlů, nebo otočé, ... Ty bonusy zní lépe - na slabá NPC by to musely být BZ nebo čest (dmg nemá smysl), ale i tak žádný zázrak - NPC není tolik - pár sestřelů, pár bonusů a dál už na to nikdo neklikne. Ale má to jisté kouzlo. Při dobrém zpracování by možná šlo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Earthquake

    Earthquake User

    Ja som išiel robiť na dolné úlohy len úlohy, aby som ich dokončil. Teraz robím úlohy na horných a o chvíľku ich mám hotové.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. PaiMei

    PaiMei User

    Není to úplně nápad k zahození. Je to vlastně taková kombinace úspěchů s úkoly. Trochu mě to připomíná knihy, kam se lepí samolepky (mám malé děti).
    Nejdříve je ale potřeba zjistit, proč vlastně elitní hráči dělají jenom cuby, uber, brány? Je z nich největší odměna za relativně krátký časový úsek. Já taky cubu udělám do minuty, když mám seprom i dříve. Ale klidně půjdu i na dolní mapy, pokud bude ta "hra" zajímavá.
    Co se odměn týká, bonusy na ty konkrétní npc, které by jsi jakoby splnil nejsou moc motivační, jelikož jakmile mám splněno, kvůli 5% dmg nebudu střílet např. devolaria, jestli mě rozumíš.
    Ono by možná stačilo doplnit další úkoly o npc z dolních map, například nějaké kombinované, aby to nebylo 2k devolarií. Dát tam zajímavou odměnu jako jsou odměny u nových úkolů pro hráče lvl21 a garantuju, že se mapy alespoň na krátkou dobu zase zaplní.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. hmm zaujimavi napad len bi som tam pridal:
    nejake tlacitko ktore moze otvorit nejake okienko ktore ukazuje ze este kolko musim dat dole zivotov/stitov (nieco ako v skupke) a podla toho bi ten hrac ziskaval trochu informacii
    a nejake cpu ktore bi sa dalo ziskat z nejakej misie a to cpu bi znizilo skody narobene NPC a zvisilo bi skody proti NPC a davalo bi viac veci podla toho kolko je nazbieranich informacii o tom npc
    ako bi to cpu fungovalo:
    1/10 ziskane info = +1%dmg proti npc
    2/10 ziskane info = +0.90%ziskane uridium z npc
    3/10 ziskane info = +4%sanca na ziskanie zosilnovaca(iba ked je to boss npc)
    4/10 ziskane info = -5% skod sposobenich od npc
    5/10 ziskane info = +10% obsahu cargo boxov
    6/10 ziskane info = 1% sanca na ziskanie o 20% viac U
    7/10 ziskane info = +10% odmeny z npc (okrem U)
    10/10 ziskane info = +50% odmeny z npc (iba 10% na U)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.