Oznámení Nová funkcia prihlásenia sa po dlhšej dobe neaktivity

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 24/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Boli ste nejakú dobu preč z hry DarkOrbit a vrátiť sa je ťažké, pretože všetci ostatní sú oveľa vybavenejší než vy? Pripravujeme sa na váš návrat s darčekmi, ktoré vám pomôžu vrátiť sa späť na sedadlo pilota.

  Aby ste sa kvalifikovali na darček za návrat pilota, musíte byť neaktívni aspoň 14 dní a dokončiť misiu „Odvážna záchrana“ - Je to úloha 5. levelu (presnejšie povedané, je to koniec série úloh odomknutých na 5. levely). Po prvom získaní výhod musíte byť neaktívni aspoň 60 dní v rade, aby ste znovu obdržali tento darček.

  Stačí sa prihlásiť pomocou jedného z vašich neaktívnych účtov DarkOrbit (nefunguje to s účtom, ktorý bol aktívny počas posledných 14 dní). Po prihlásení si môžete uplatniť odmenu za prihlásenie. K dispozícii je tiež exkluzívny kalendár prihlásenia dlhodobo neaktívnych na pár dní, ktorý vám ponúka denný darček. Navyše, v našom Paymente sú pekné balíčky, ktoré boli navrhnuté práve pre vás!

  Zhrnutie:

  Je potrebné splniť nasledujúce podmienky:
  • Prihlásite sa pomocou účtu, ktorý bol neaktívny minimálne 14 dní
  • Musíte dokončiť misiu „Odvážna záchrana“. (ak sa prihlásite na účet, ktorý nedokončil misiu, nebudete mať nárok)
  • Po prvom získaní výhod musíte byť neaktívni aspoň 60 dní v rade, aby ste znovu obdržali tento darček.
  K dispozícii sú nasledujúce výhody prihlásenia po dlhšej neaktivite:
  • Špeciálna odmena za prihlásenie
  • 15-dňový prihlasovací kalendár
  • Špeciálne platobné balíky určené práve pre vás!
  To znamená, že účet bude minimálne 5. level, ktorý dokončil misiu predtým, ako sa stane neaktívnym. Nepodarilo sa nám aktivovať plánovaný UI panel , ktorý by sa mal otvoriť, keď sa vracajúci sa hráč (spĺňajúci vyššie uvedené podmienky) vráti do hry. Kým sa nám nepodarí vyriešiť problém s oknom, ktoré by sa malo objaviť, hráči môžu nájsť odmeny za prihlásenie po neaktivite tu:
  upload_2022-8-24_13-43-23.jpeg

  DÔLEŽITÉ: Na získanie výhod sa musíte prihlásiť s účtom, ktorý je neaktívny aspoň 14 dní (alebo potom aspoň 60 dní). Ak sa prihlásite pomocou aktívneho účtu, nebudú dostupné.

  Vitajte späť v našej hre!

  upload_2022-8-24_13-34-7.png

  upload_2022-8-24_13-34-22.png

  Váš Darkobit Tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.