Zpetná vazba Nová ikonka-odkaz na hlavní i přihlašovací stránce?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 17/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Po dnešní ''úspěšné'' 6-ti hodinové údržbě jsem si všimnul jediné změny a to je ta, že vedle odkazu na forum je nová a to : Nastavení souborů cookie
    [​IMG]

    https://ctrlv.cz/o6Fp

    Tato novinka má i fungovat, nebo má nějaký skrytý význam, neboť já ji zatím považuji za celodenní zábavnou hru pro příslušníky policie.:)
    Podotýkám, že jsem přihlášen přes ''klienta''.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - mozno BP cosi planuje, ale zatial nas neinformovali o tom.

    PS: AKo uz kolega spomenul, cez prehliadac to ide, ale cez klienta stale nie. AK by sme dostali nove informacie o funkcnosti danej funkcie na klientovi, budeme hracov informovat.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    Nevím co by na tom mělo být za zábavu pro příslušníky policie, ale tohle nastavení souvisí s tímto: Správa ochrany soukromí. Tohle nastavení vychází ze zákona o elektronických komunikacích, v dnešní době nic divného ani nového.

    fff.PNG
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    A můžete mi prosím vysvětlit, když na to kliknu na klientovi, jakou skrytou funkci toto má, když mi to otevře pouze nové okno s přihlášením?

    btw a ta tebou zmíněná novinka na klientovi taky není.:(
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ten screenshot co jsem dal do postu výš vyskočí na webové stránce poté co na tu možnost Nastavení souborů cookie kliknu. Na klientovi nevím jestli to vyskakovací okno funguje, možná to tam ještě nepřidali. Nesmíme zapomínat, že klient je pořád beta verze na zkoušku, není to hotová verze, některé funkce tam nemusí fungovat. Jako některé další o kterých už dávno víme že tam zatím nefungují.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak aby to potom věděl nakonec i samotný BP, když tak sqvěle funguje zpětná vazba od hráčů.
    Poprosím o LOCK.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= User

    Nevím co ti dává důvod k pochybám že o objevených nedostatcích není BP informováno. Ale řeknu ti to asi takto, já sám jsem posílal bývalému komunitnímu manažerovi před Saimon 2 stránkový dokument o chybějících funkcích v klientu, ještě v době kdy se veřejně o klientovi nevědělo a testovalo ho jen pár lidí. Do dnešního dne minimálně polovina stále chybí. Hádám všechno je otázka priorit.
    Na žádost uzavírám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.