Podpora Nová myš.

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Drift1, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    Ahoj.Dotaz na tělo. Dostal jsem nvou herní myš. Krásnou,osvětlenou,ergo něco pro lepší uchyt a držení ruky. Ale-má nějaké rozhraní které se dá programovat. Mohu ji použít nebo je to problém? Mám svůjučet rád. Díky.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  2. Drift1 odpověděl jsi si sám, nemůžeš.
    Protože to se nedá poznat od jiného klikání.
    Pokud netočí někdo video a hodí to podporu, tak jsi odměněn.

    Tohle bylo už od počátku CZ2, prostě nic tam neprogramuj.
    Chceš hrát snad fér hru ne.

    Bojujeme za fér hraní, a ty chceš hrát na jiné. Ne fakt ne.
    Dá se hrát i s normálním nastavením.

    Nezlob se. Taky si nic nenastavuji na myši...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Pokial si tam nenaprogramuješ autoklik neexistuje žiaden problém :D koniec koncov je to ako keby len tlačítko na klávesnici. či si tam nastavíš preskok bránou alebo rsb je už na tebe. Postihnutelné to nieje,je to úplne normálna funkcia :)

    EDIT: Kolega vyššie otázku zjavne nepochopil :D čo znamená hrat hru fér? Aby sme každý jeden hrali na rovnakom školskom počítači? :D Alebo ak mám vo svojom pc lepšiu grafickú kartu ako ty,podvadzam?
    Nastavitelné tlačítko na myške je predsa uplne univerzalna normalna vec,sam to použivam odjakživa na xy hrách.
     
  4. Myslím, pokud jsi byl členem týmu, tak makra nejsou povolena. I když si jsi mi jednou opověděl hnusně, při dnešním stavu hry bych neměl obavy. Banán je taky život.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  5. Prosím ta ako si nastavím klasickú hernú myšku na klikanie? :rolleyes: nabindujem si na tlačítko autoklik a na druhé botku?
    Ja osobne mám na jednom skok bránou a na druhom zmenu konfigurácie. Hrám takto 5-6 rokov :)
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  6. jo dá se to stačí se podívat na starší videa z darku, nebo tak.
    Záleží na ceně myši. Ale dá se nastavit vše. Tohle ale není povoleno.

    Kolega pokud si váží účtu má hrát co umožnuje hra, ne si tam něco nastavovat.

    Jinak pěkné velikonoce.

    Přesně odpoví někdo z modu ;););):):):)

    Ale však v poho, konfigurace apod. ok. Ale kolega to chce na rychlé kliky apod. Tak jsem to pochopil já. To není povoleno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Mám obyč. myš. Prý se nastavit mix. Jako jeden z programů s rizikem detekování. Víc nevím, protože nepoužívám.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  8. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► jo dá, ale to řešilo už dávno. Mixy na klávesnici a máš premium ne.
    Prosím Vás tohle není CS hra, takže nic tam nenastavujte.

    Díky moc všem za přístup
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Asi sa zhodneme na tom že je doležite vediet aky je učel využivania toho nastavitelneho tlačítka,pokial to je vyslovene iba multifunkčné tlačítko nevidim dovod to nevyuživat. Samozrejme klikačky a podobne nie,to som zasadne proti :)
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  10. 555stein555 dobře to mám taky, že se dá myš nastavit. Ale v životě by mě napadlo tam něco nastavit.
    Prostě od toho, pokud chceme hru hrát je premium.
    Ty má vše výhody ne.

    Maximálně jak jsi říkal, si nastavím myš na skoky, konfy. Ale ne jak to vezmou všichni z opačné strany, že to nastaví na autokliky.
    V tom se zásadně proti.
    Tohle kazí hru ve všem.

    Takže i kdyby to myš za x tisíc, tak tam nastavujte kliky.

    Díky moc a vše přeji pěkné velikonoce.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Drift1 pokud si pouze nastavíš tlačítko např. na změnu konfigurace, neměl by s tím být problém.
    Pokud to bude programové nastavení v softwaru, už se jedná o makro.
    Makra jsou postoupnosti událostí (například stisknutí kláves, kliknutí myší a zpoždění), jejichž přehráním si usnadníte opakující se úlohy. Dají se také použít k přehrání posloupností, které jsou dlouhé nebo se obtížně spouštějí.

    To už je proti V.O.P

    1.2.8. Používání programů, které vytvářejí nadměrné přetížení serveru je přísně zakázáno, stejně jako používání jakéhokoli softwaru, který by měl vliv na běžné hraní her, zvláště programů pro systémové nebo automatické ovládání her nebo jednotlivých herních funkcí (boty, makra, atd.), Jakákoli reprodukce, analýza nebo změna her, herních prvků nebo obsahů, které jsou poskytovány v rámci služeb, je zakázána.

    •ŞĦΘCK▪ nepleť si nastavení tlačítek(bindování-přiřazení funkce kláves) to se dá upravovat v DarkOrbitu a i v ostatních hrách, podle potřeby hráče.;)
     
  12. •ŞĦΘCK▪ - Mam si kupit premium, aby som mohol hrat hru ? Co to tu zas pises ?
    Inak posles mi sem to tvoje video, ako si niekto nastavuje na mys "autolock" ? Neviem o com tu cely cas melies, ale ani keby mal mys za milion, tak si myslim, ze tam autolock o ktorom tu cely cas hovoris, nastavit teda nevie.
    Ako pise Tess, nemylis si ty "bindovanie" klaves ? To mam akoze hrat s nastavenim klaves, ktore ma BP v zaklade ? A ked si to prebindujem na svoje klavesy, na ktore som roky zvyknuty, tak to je podla teba hned podvadzanie ?

    Tess - To už je proti V.O.P 1.2.8..Používání programů, které vytvářejí nadměrné přetížení serveru je přísně zakázáno
    Ano, vidim kolko rokov x-y hracov porusuje toto VOP. Potom tieto papierove servy od BP nestihaju, a ako vzdy sa vyhovaraju na DDOS utoky.:rolleyes:o_O
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  13. FrOg!_Is_Back_[SvK] ty nemáš premium :rolleyes::rolleyes::rolleyes:. No tak to bude tím, že hru už moc nehraješ jen výjimečně že.
    Pokud chceš video tak si najdi ho. Myslím, že budeš úspěšný ve volných chvílích.
    Ale je super, že to tak moc nehraješ.
    Vzpomínám na tvoje klikání, ale tohle je jiná kapitola už.
    Jistí hráči by povídali dlouhé příběhy ...

    Tess asi jo děkuji za opravu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Premko si kupim 1-2x do roka (7dnove), ked je v kalendari zlavak a potrebujem doplnit boostery a zasoby.
    Inak k comu mi je premko, 99% serveru sa na mapach vobec nebrani, na to mi uplne staci 1 lista pri tej hodinke co obcas nalogujem.
    Dalsi dovod je, preco by som mal podporovat hru, ktora ma roky a roky hracov uplne na salame.
    Staci nalogovat na mapy teraz, ked su vajicka, a kazdy zisti o com rozpravam.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  15. Drift1

    Drift1 User

    Tess -díky za odpověď. Pro ostatní-díky za odpovědi. Každopádně na svůj učet jsem opatrný a ze své zkušenosti musím říct že cokoli nového je pro mě španělská vesnice. Jsem rád že vypnu a zapnu notebook,najdu cc cleaner a vymažu mezipaměť. :-D
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.