Nováček, rady a tipy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem VorelOff, 20/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. VorelOff

    VorelOff User

    Ahoj nevíte jak začít jako začátečník bez peněz? Všechno je to předražené a mám pocit že jsou všichni milionáři, nemáte tipy nebo rady,? Dík za info chci být co nejrychlejším způsobem aspoň vybavenej
     
    CharlieSheppard a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Najdi si kamaráda a pokud možno bohatého.
    Nebo musíš létat pořád a pořád něco střílet, je to předce střílečka.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    VorelOff zkus dělat denní mise (padá z nich hodně uri) a sbírat žluté boxíky,
    nejlépe na 4x mapách (pvp mapy 4-1, 4-2 a 4-3 podle frakce)

    EDIT:

    Také je dobré přihlašovat se každý den, kvůli Dennímu přihlašovacímu Bonusu,
    popadají z něj užitečné předměty do hry. Je to 25x na 25 dní do měsíce. Zatím.

    VorelOff rád se ochotně ponouknu Ti pomoct, pokud se dozvím server, kde hraješ.
     
    Naposledy upraveno: 21/6/22
    *brutus* tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    VorelOff - hra je free to play, cize nemusis dat do toho nic, ale samozrejme ten progress pojde pomalsie. Dolezite je plnit musie, ci uz denne alebo klasicke, aby si dosiahol vyssi lvl a mal pristup na dalsie mapy. Zucastnovat sa roznych akcii. No najlepsie je najst si klan, ktory ti poradi a pomoze s niektorymi ulohami... Pre solo hraca, co si nic nekupuje a hlavne ak hras mimo PVE server je to narocnejsie.
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    VorelOff několik užitečných rad najdeš i tady, bylo by dobré si pročíst celou tuhle tému:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/zakladne-otazky-popripade-odkaz-na-bibliu.108602
    a další:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/tipy-pro-vracejiciho-se-hrace.110997

    Nebolo by múdre, ak by sme Ti to tajili:

    Prajem Ti veľa šťastia. Nakoľko hra Darkorbit je na veľmi dlhé lakte a ďalekú cestu.
    Ak si šikovný v hre, tak máš výbavu do lode vrátane full laserov, získanú do polroka.

    EDIT: Za predpokladu ak neplatíš.

    A aby Tě to úplně neodradilo od hry tak musíš spatřovat naději v tom, že i ten generál
    začínal jako malinkatá lodička bez letounků s jedním laserem a musel se nějak vypracovat
    a myslím, že dnes začínající hráči mají nesrovnatelně lepší podmínky aby ustáli začátek
    než měli ti co se dnes mohou honosit vysokou hodností.
     
    Naposledy upraveno: 21/6/22
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  6. VorelOff

    VorelOff User

    -baghira2- z jakého důvodu mi sem dáváš staré uzamčené téma? Dnes je rok 2022 nikoliv 2018
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    VorelOff nakolik na tom se stavělo dál.

    I když je rok 2022, Kód tejto hry je prastarý, ještě z čas jejího vzniku.
    Ptal si se na tipy nebo rady. A ty z roku 2018, se neměnili. Pokud vím.

    EDIT: Pokud ano a měnili se, pak mě opravte. Ak se v tom pletu.
     
    Naposledy upraveno: 21/6/22
  8. jokoha

    jokoha User

    Já začínal stylem, že sem si koupil nakonecl za 47 kč dvojnásobek(což není tolik a po týdnu sbírání se mi ten dvojnásobek vrátil bohatě) a vyrazil na pvp sbírat boxíky, za týden pokud budeš pilně sbírat boxíky vyděláš munici, EE na brány i to Uri a pokud hraješ na pve serveru, tak tě vlastně na pvp nemůže ani nikdo sestřelit a máš tak klídek na boxíkování. Pokud přemýšlíš o paladku tak nevím jak moc je to výhodné, nikdy sem ho tam sbírat nebyl ,ale asi je pořád výhodnější být na pvp a sbírat boxíky s EE a Uri.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. informer

    informer User

    jokoha, To nevadí, že radíš toto hráči, když chce hrát hru bez peněz?
    To ne vadí, že BP boxíkování omezuje a celá léta tvrdí pravý opak?
    To nevadí, že je spuštěn anti-*** systém, vše hlídá neomylný systém a hlavně nezapomeň na ten tajemný dminishing, který potom (někdy i marně) hráči řeší pomocí ještě tajemnějších naléhavých misí o kterých nikdo nic neví.

    Tato hra je velice jednoduchá a vysvětlit hráči její fungování v několika větách je zhola nemožné.:)
    Otázkou je, zda chceš hrát sám a bez investic, nebo s pomocí hráčů v mrtvé hře a na nějakém neaktivním serveru?

    VorelOff, napiš nám, na jakém serveru jsi začal hrát a možná ti i někdo poradí, co a jak....:cool:
     
  10. Dovolím si tvrdit, že mnoho zde uvedených rad jsou v nejlepším případě zastaralé, nebo přímo špatné (čest výjimkám). Od začátku hry až po nějakou rozumnou výbavu je to docela dlouhá cesta a je mnoho věcí, které se dají udělat špatně. Budu naprosto upřímný a napíšu sem, že se mi to všechno asi nechce psát, nicméně (nevím jestli to je zde dovoleno - tímto prosím mody o vyjádření) nabízím TS, kde ti klidně můžu poradit já, kdybys měl zájem a bylo by to rychlejší, přehlednější a můžeš se na nějaké věci rychle doptat. Pokud se tu TS dávat nesmí (nebo není nějaká forma, jak ti ho poslat soukromě, na kterou jsem ale nepřišel), tak když se mi bude chtít, tak tu něco více později rozepíšu, ale to TS bych ti vřele doporučoval, tak dej kdyžtak vědět.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.