Návrhy Nove AUKCE vylepšení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 6/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli by jste tyto vylepšené aukce?

  1. ANO

    36 hlasy(ů)
    52.9%
  2. Mám výhrady (napsat jaké)

    7 hlasy(ů)
    10.3%
  3. NE (napsat proč)

    25 hlasy(ů)
    36.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj
    Chtěl bych vám představit můj navrh, jak vylepšit stávající aukce.
    Jak víte, v dennich aukcich jsou lodě typu Aegis,Sparhead a Citadel, a podle mě by bylo lepši tyto lodě přesunout do aukce týdenni. Důvodem je že tyto lodě se každym dnem zlevnuji a za par měsicu už budou dražitelné za uplně malou cenu.

    Ale, aby denní aukce nebyly zbytečné, přidal bych např sadu 10 klíču nebo 50 logdisků či palivo do peta ( Plná nádrž)..

    Myslím si že aukce by tímto vylepšenim byly o dost lepší, ale je to názor jen můj takže bych vás poprosil se vyjádřit v komentu a v přiloženém hlasování

    POZITIVA: -větší spokojenost hráčů
    -vyváženost aukcí
    -věci které byly přidány by zase získali svoji cenu

    NEGATIVA: -žádné nevidím


    POZITIVA PRO BP -Neprodělají tolik peněz
    NEGATIVA PRO bp - Programování

    Děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/3/14
  2. BP to udělal podle sebe, proto jsou lodě v denní aukci. Jediné pozitivum by bylo aby se do hodinových aukcí přidaly klíče v počtu 2 do denních v počtu 25 a do týdenních v počtu 50. Logdisky by mohly být v denních v počtu 50 a v týdenních v počtu 200. Pro palivo jsem taky, v hodinové po 2500 a v denní po 20000 a v týdenní plná nádrž.
     
  3. prepáč ale ak si myslíš, že ti toto niekto schváli tak si dosť naivný..,teraz boli prerobené aukcie vlastne už 2x za krátku dobu tu nieje ani mini šanca žeby ti to prešlo ved trošku pouvažuj
     
  4. mno o to nejde.. Ale vite jak ty aukce snižili těm věcem cenu? za chvili ma každy aegis. Dit to bude neunosne.. Do půl roku se to bude dražit za 100 mega a to ma zkoro každy v dnešni době. Prostě pokud to takhle bude dal tak ta hra ztrati smysl hrát..
     
  5. Proč by měla tato hra ztratit smysl, když si hráči budou dražit aegis?
    Jinak nevím, kde jsi došel na to, že se tyto lodě každným dnem zlevňují. Díval jsem se na statistiky prodeje na CZ2 a ceny se zatím vůbec nesnížili. Naopak zatím nejlevněji vyšla první aukce. Aegis se například draží v rozmezí 750milionu až 1,2miliardy. Citadela se pod miliardu zatím vůbec nevydražila. Levněji snad jenom vychází Spearhead, ale jelikož stojí jenom 45tisíc uri, tak do toho lidi nebudou prát miliardy.
    Osobně nesouhlas.
     
  6. ano, zrovna ted tam jsou takove sumy. Ale moc hraču neni co maji miliardy a nemaji tyto lodě. A tyto častky tam moc dlouho nebudou. Jen si představ jak všude budou litat aegisi nebo citadely.. Bude to mit každy, přitom tyto lodě měly byt jen pro lepši hrače..
     
  7. A proč by měly být elitní lodě jen pro nkteré. I tak, když nemáš do nich pořádnou výbavu, tak se těm elitním hráčům stejně nevyrovnáš. A i dnes si je každý může koupit klidně v den registrace. A pořád je jednodušší vydělat 250 K uri než dát dohromady 1 MLD kreditů. Na Aegisku za uri vydělám za 1-2 týdny a to budu hrát hodně pohodově ale MLD kreditů to by mi trvalo dýl i proto, že dražím i jiné věci bez kterých by se mi lítalo hůř. Jen Ať si každý koupí jakou chce loď. Golík byl taky kdysi jen pro vyvolené a dnes ho koupíš za pár mega a nikomu nevadí, že v nich lítají začátečníci, aspoň se dají dělat úkoly. Přej a bude ti přáno. Já koupil Aegisku před 1,5 rokem, a spearhedku před 2 měsícema za uri a fakt mi nevadí, že si ji někdo koupí za kréda. Aspoň tu citadelu si časem pořídím taky aby byla sbírka kompletní.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  8. Mě spíš přijde divné, že staré skill designy jsou v týdenní a designy na nové lodě jsou v denní. Tyhle dvě věci bych asi prohodil a předal bych do denní klíče (ale tak 1 za hodinu a logdisky bych nechal 3). V hodinové by také mohlo být palivo pro peta (asi tak 100, možná 250 max. 500).
     
  9. Vrat te ty aukce do původního stavu jak to bylo!!!Já nehodlám furt nahazovat nějaké částky a hodinu čekat jestli to projde nebo ne!To můžu sedět v kasínu a hrát o peníze.A jestli je to jen tahák na hráče aby si museli bostry a jiné předměty co potřebují kupovat za uridium tak to se jim moc povedlo!Asi záměr tahat z hráčů uridium.Takovou soplovinu jakou vymysleli je k breku!Dřive se dalo nahodit na nejlepší slot 12 000 kreditu a vyhrál jsem ho,protože nikdo nevěděl,kolik tam je nahozeno!Ted tam člověk vleze a hned vidí kolik tam je!Lumpárna
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    *OFFICE-CLEANER* tvoj názor a nikto ti ho neberie, len sa tu prosím vyjadruj slušne a nekrič tu po nás ;)

    Ber to ale z druhej strany, teda ak to dokážeš chápať aj inak ako svojím názorom, ak nejaký generál či major dražil napríklad LF3 či Iris myslel si si, že tam je 60M a radšej si tam svojich 40M nedával pritom tam mohlo byť 30M ale nechcel si riskovať. Teraz vidíš, či máš šancu zo svojou sumou a taktiež ak sa ti nepodarí vyhrať neprídeš ťažko zarobených 40M.
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    Hlasoval jsem NE proto, že jsem rád, že se lodě draží denně. Já si sice lodě koupil za Uridium, ale takových hráčů není zase tak mnoho, takže potkat na mapě citadel bylo opravdu těžké. Pokud se citadel draží, je tu velká šance, že se s ní budeme potkávat častěji a tedy že se lépe budou dát plnit nové úkoly na ně. Navíc tím, že se draží lodě, se částečně odčerpávají kredity hráčům a ostatní předměty jsou pak dostupnější. Tvůj návrh by to vrátil skoro do původní polohy.
     
    Skrillex-S.ty.Le tohle ocenil(a).
  12. já už mám všchno co potřebuji a nepotřebuji kvůli tomu nový model Aukce.Já potřebuji jen bostry obnovy štítu a života.A kvůli tomu přece nebudu házet 100 000kreditu když jsem si to mohl nahazovat za 10 000kreditu když to nebylo veřejně vidět kdo co nahazuje!promě je to osobně blbost a nekorektnost.A nehodlám ted kupovat tyto bostry za Uridium..
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    *OFFICE-CLEANER* ako som povedal, názor môžeš povedať ale v rámci všetkej slušnosti.

    Btw. a ono ťa niekto núti kupovať to za U? Tak nekupuj, nedraž a lietaj bez nich ;)
     
  14. no a jsme u toho!jednoduchá odpověd od vás!já ty bostry potřebuji a nehodlám zaně dávat miliony kreditů a uridiuzm dotoho vrážet nebudu.ted jsem to dražil za 500 000 a nic.EDříve jsem to dával za 10 000kreditu.Vy mě asi nechápete jako vždy co tím myslím.Měl jsem ty bostry v lodi furt a ted abych je měl jako dříve,si to musím koupit abych tady zbytečně neutrácel mraky kreditu a času s přehazováním abych to vyhrál.To budu raději než tady na aukci sedět v kasínu nebo vsázet na tipsportu.Já chodím do práce a nehodlám sedět u aukce a sledovat jak se tam lidi přehazují a nahazují nehorázné částky.Já chci hrát a né takové to šílenosti.To můžou možná někde v důchodáku nebo invalidi co nepracují a mají času habakuk než umřou.
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    "Dříve" som si dražil za 20M čo bola horibilné suma, teraz je to nič (Skylab). "Dříve" som si dával v klude uber NPC, teraz sa tam o ne naháňame pri veľkom počte hráčov ... takto by som mohol pokračovať.

    Prepáč, ale čo bolo "dříve" to bolo, teraz je prítomnosť. Ak ti pomôže, dupni si, ale bohužiaľ to aj tak bude tak ako to je. Inak povedal si, že máš všetko, dražíš už len boostre. To je problém dať na booster 4M ? Je to nahraté za 5 minút strielania NPC.

    Btw. ja mám do dôchodku ešte habadej rokov a áno, chápem ťa, nechápem len prečo si myslíš, že týmto nárekom sa to nejak zmení.
     
  16. Zafod

    Zafod User

    *OFFICE-CLEANER* jakou odpověď by jsi chtěl? Napsali ti pravdu, já chápu že se ti nelíbí, ale je to tak. Nehodláš dávat, nedávej...

    Na změny ve hře myslí BP i ve VOP:
    Ty sám jsi je odsouhlasil, tak na co si stěžuješ?

    Mě se také v nové aukci moc nedaří, ta viditelná suma se mi tam taky nelíbí. Jen nevidím důvod tu štěkat na moderátory, kteří s tím nic neudělají.

    Btw: o tom chápání bych raději být tebou pomlčel.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*PitrasCz*- - tak to by prijal asi kazdy hrac take kluce,ked ma kredity a potrebuje pripadne apis/zeus,ci LD na body vyskumu alebo na techy a podobne.Tazko povedat,ci by aj toto pridali do aukcie.Co sa tyka elitnych lodi,tak pochybujem,ze ich daju do tyzdennych aukcii,ako samozrejme,ze po dlhsej dobe moze ponuka klesnut,ale ma to aj svoje vyhody,ze bude lahsie plnenie uloh na tieto lode,ked ich bude mat viac hracov ;) Hlavne citadely.Ale osobne sa trosku divim,ze take designy na elitne lode dali tiez do dennej aukcie,pritom designy na golika dali do tyzdennej.Nuz uvidime,ci sa to este nejak bude menit.
     
  18. 2ndivan

    2ndivan User

    Já bych byl snad jen pro tu část kdyby se přesunuli specální lodě (aegis, citadel a spear) do týdenní aukce. Protože tento výmysl byl jenom výsměch pro ty hráče co si ty lodě nejdříve koupili za peníze. Ty lodě byly origiální ale ted už je má skoro každej bl..c. kterýmu celej klan šetřil na aukci.
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané.
     
  20. SauronL

    SauronL User

    Spokojenost hráčů bych v tom moc neviděl , každému by se určitě nelíbilo, že přemístili aegisek do týdenní aukce, zvláště těm kteří si ho z ní ještě nevypíchli :D. Naříkali by , že to není fér a podobně. No a jak máš ty pozitiva tak nevím co na tom mají prodělávat. Hodně lidí bylo proti , každý naříkal že je hra strašně drahá, tak to prostě BP dalo do aukce a tím se zbavilo problému.:D Když teď jsou elitní lodě v aukcích , nebo také designy goliath a lighting pro vengu každý slabší hráč se snaží vamáhat penízky od klanu aby dostal svůj vytoužený design nebo loďku.:p Takže aby BP v tomto ohledu méně prodělávalo by bylo pro ně nejlepší smazat je z aukcí.:eek:

    Jinak se mi tvůj nápad líbí , +1 :rolleyes:
    A každopádně máš pravdu s tím že za chvíli bude aegis stát méně a méně ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.