Nové aukcie- názory

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *_White-Tiger_*, 19/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. je to fajn!! :) neviete kedy to bude v hre? diky ANDROID
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ™ΛИĐЯØΪD™ - zatial nie su informacie,kedy presne budu v hre nove aukcie.Ako nahle sa to dozvieme,tak budu hraci informovani v oficialnych oznamoch. ;)
     
  3.  
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dadadadinka15 - to si pozri prispevok od dalsieho spoluhraca,ktory vypisal v akej aukcii sa co nachadza:
    Tu klikni
     
  5. no dobre teda :) Veď kto si počká-ten sa dočká! ;)
     
  6. CwoOok

    CwoOok User

    Tak už je zde máme xD, krása nemůžu si vynachválit to, že se peníze vrací ihned a ne až pokonci dražby, toho jsem si na testu snad ani nevšiml.
     
  7. Drift1

    Drift1 User

  8. CwoOok

    CwoOok User

    To jo no, už tam máme miliardy xD
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Dúfam, že si tie nové aukcie pozrú aj tí, čo presadzovali názor nízkych cien, t.j. max 1 MLD :)
     
  10. no a teraz to len pride tie nadavaky vsetkych co kupovali aegisi citadel :)
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Prečo by mali nadávať, určite skôr našetríš 300 000 urídia ako desiatky MLD. Jednoducho to tak chodí ale vzhľadom na ceny som rád, že som si Aegis kúpil za urídium. Keby mám čakať na dražby hrám na ňom tak o pol roka.
     
  12. CwoOok

    CwoOok User

    Kubino : já musím souhlasit, určitě dřív našetřím 300k U, než 1kkk
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    To som zvedavy,ze ake sumy budu tesne pred vyprsanim o par hodin/dni,ale ako som pisal to budu riadne palky.Uz to vidim,ze nebudem stihat mazat emaily,ze ma niekto prebil a tak :rolleyes: Ale aspon hraci vidia,ze za kolko boli dane veci vydrazene :)
     
  14. OMG.. ty aukce jsou hruza.. Tak dobra hra, a oni ji tak zniči
     
  15. preco znicit oni potrebuju prilakat novych hracov hlavne a timto si mislim ze ich dost prilakaju
     
    Naposledy upraveno: 27/2/14
  16. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    No newm newm...než že přitáhnou nové hráče si tímto odradí staré hráče...starých odejde 100 nový přibudou tak 2 :-D myslím,že tato novinka bude spíš ke zlu než k dobru...

    Ta zase jen klikat bonus...a občas potlachat na chatu...hrát už skoro ani nemá smysl...:-((( je to jen další hřebík do rakve...:-(((
     
    Pαи•кℓiиgøиєк• tohle ocenil(a).
  17. -Arcturus-

    -Arcturus- User

    souhlasím stebou je to ted uz na dně aukce byly o náhodnem přihazování bylo aspon takova větši sance něco získat nez ted ,díky te aukci uz to pomalu ztráci hrat DO
     
  18. Azrael

    Azrael User

    Mam dotaz, na aukci se mi ukazuje dalsi drazeni irisu a to mam vsech 8. takze to mam chapat tak ze muzu mit 10 irisu?
     
  19. sтяapo

    sтяapo User

    strasna hlupost je ze ukazuje ze za kolko sa drazi dana vec .... keby to nebolo tak by som povedal ze asi najlepsi update v hre od vynajdenia EMP :D
     
  20. -Arcturus-

    -Arcturus- User

    ahoj nemužeš mit 10 irisu jenom 8 dalši dva posledni jsou apis a zeus
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.