Nové aukcie- názory

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *_White-Tiger_*, 19/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Crystal, já nemyslel konkrétně tebe, obecně mi to vyvrať (kredity jim nebrali, ne?). Osobně mám nahráno cca 3-4000 hodin (rukama) na všech účtech a dohromady mám tak 3-4 miliardy, zase na všech serverech. Postupně se budou nabídky snižovat a mě kredity přibývat, jednou se na mě dostane. Do penze mám 20 let a 8 měsíců, to dám :D.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    RasTy - to uz prehanas,kedze je stale vysoky pocet hracov,ktori tieto elitne lode nemaju a tak bude trvat velmi dlho,kym ceny pojdu dole a podrazia si to najskor ti,co maju velke mnozstvo kreditov v miliardach.BP dalo sancu ziskat aj tieto elitne lode,designy,ci moduly v drazbe.Nemyslim si,zeby to bolo nejak nefer,kedze zarobit na taku lod moze byt ovela lahsie ako nahrabat niekolko miliard kreditov:rolleyes:
    Ale ako vidim hracom sa neda nijak zavdacit,lebo kym neboli aukcie,tak bol plac,ze elitne lode su drahe aj designy a moduly nevedia najst v debnach a ked je moznost si tieto veci vydrazit,tak sa zas stazuju ti,co si ich kupili,teda nie vsetci bo ja som si ich pokupil a nelutujem to,pretoze nemam 5 miliard kreditov na drazenie :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Čo ceny nepôjdu dole na CZ3 sa draží Citadela za 750 mega a Aegis za 400 :D to sú morové vysoké ceny :D
     
  4. Aj ja si myslím že ponuky na aukcii za lode alebo desingy sú prehnané a nie len to,ale aj ostatné ponuky..pre pána Jána !!!!!....ved sa niekedy pučím od smiechu....89 mega za MCB-25 o_O ved to je na hlavu postavené....ale čo už...frajerina nemá medze :D
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123sander123 - este nie je koniec drazby.Urcite vela hracov caka na polnoc a par sekund predtym tam hodia ine sumy,ale ak teraz hodi niekto 2 miliardy,tak ho predrazi niekto iny zasa pred pol nocou o 10 000 a moze cakat na dalsi den :rolleyes: Cize zajtra hraci uvidia,ze za kolko sa vydrazili denne predmety v drazbe.;)
     
  6. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný


    kindo21 Mal by si si zistiť čo je vyhrážka a čo upozornenie a ak si sem došiel len rýpať , tak sem nemusíš písať vôbec.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    ஃWolffяimusஃ prosím ťa vyjadruj sa slušne, komplexy si rieš inde, toto je fórum, nie psychiatria.

    Btw. je pekné ako všetci lutuje urídium, neviem však ale ako vy ale skôr si našetrím 250 000 U ako 4 MLD kreditov :)
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Já bych hlavně doporučil se naučit počítat. Myslím že všichni víme že tyto lodě aj. jsou v denní a týdenní aukci. Z čehož nám pramení že např. Aegis získá 365 hráčů za rok a Venom dokonce celých 52 hráčů za rok.


    Vlastně promiň, ještě zde máme přestupný rok, který nám vychází na rok 2016. Tam tedy Aegis obdrží 366 hráčů. Kde máš Aegisové ty flaxáče do prázdnin?


    Btw:
    Uvědomuješ si že jsme součástí tržní ekonomiky? Já před pár lety kupoval nové auto. Bohužel to co jsem vybral, nebylo aktuálně skladem a musel jsem po podpisu smlouvy čekat cca 2 měsíce. Cena automobilu šla o pár tisíc dolů, já však měl podepsanou smlouvu...
     
    Naposledy upraveno: 27/2/14
  9. Pohřbili ste DO,gratz =)
     
  10. Korben

    Korben User

    Post zmazaný a ban na fórum.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  11. Crystal

    Crystal User

    28.02.2014 - 00:00[​IMG]Víťazné aukcie: Aegis


    :D :D

    za 1,5 miliardy....ani to nebolelo :D
    server ge7 :)
    to bolo rychle
     
  12. Náhodou mě třeba potěšilo,že se v aukci objevili i elitní lodě...coz je super pro ty co si hru neplati ale musi si tezce vydrit uridka. :)))
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Crystal - to si vydrazil este celkom pekne,kedze na takej GE1 vydrazil hrac tuto lod za 4 miliardy a na Nemeckom servery dokonca za 5 miliard.Pripadne na Francuzskom servery sa drazila citadel za takmer 10 miliard :rolleyes: A tipujem,ze cez vikend budu tie cisla este vyssie.A hlavne designy na goliathov,kedze napriklad na spektrum a venom sa uz teraz tie cisla pohybuju v miliardach. :)
     
  14. Crystal

    Crystal User

    jj suhlasim bude to masaker na venom a spektrum :)

    jj nemecko som tiez kukal, tam niaky tipek uz od 20 hodil 5 miliard :) myslim ze to trochu prehnal
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Osobne by som radil hracom vyckat par dni a trosku si prestudovat po kolko idu dane predmety,aby tam hrac nehodil premrstenu sumu.Samozrejme co sa tyka tyzdnovych ponuk,tak tam by bolo zdlhave cakat niekolko tyzdnov,ale istotne by som prihadzoval az pred polnocou ;)
     
  16. De máte tie miliardové sumy ? :D Citadela vydražená za 1,2 MLD a Aegis za smiešnych 400 Mega :D a že MLD sumy budú to tak na globále ale nie na CZ 3 :D
    BTW: ja som to nedražil počkám si kým to trocha klesne a to že to klesne :D
     
  17. miki.no1

    miki.no1 User

    Mas pravdu na globale to fici v mld. , len taky dizajn na citadel bol vydrazeny za 3,000,010,000 a samotna lod za 1,706,000,000 , osobne skorej nahram tych 200,000 U ako 2-3 mld na dizajn . Uri mam za tyzden hocijako ale tie mld kred . asi nie . Kto ma trpezlivost nech caka , len nech si spocita ci sa mu to nevrati skorej ak to kupi za uri a bude danu lod vyuzivat ako ked bude cakat na pokles v drazbe.
     
  18. mne sa na tej drazke zase nepaci to ze tam ukazuje vysku kreditov stratilo to tu iskru aukcie
     
  19. Spartakus

    Spartakus User

    Přesně jr to úplně na nic. Právě jsem chtěl vydražit booster XP 01 aktuálně za něj chtěli , tak jsem hodim přez mega, mezitím, někdo hodil víc, tak jsem chtěl přihodit, za těch pár vteřin někdo zase přihodil, tak to nešlo, tak jsem zase přihodit a mezitím aukce zkončila a mě se to započítalo do té další, což je mi k ničemu, protože každej flax ví, za kolik dražím... :mad:
     
  20. Tie nove aukcie su nanič...... poctivy hrač si na to posielal alebo šetril uri dlhu dobu, a teraz sa to da dražit za kredity :( táto hra začina stracat zmysel...:mad:.Kredity si nieje problem poslat z neakeho elitneho klanu, ale Urko si musel každy zarabat sam...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.