Nové aukcie- názory

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *_White-Tiger_*, 19/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kde najdu to násobení prosím?..
    Ale tak když je treba damage dobrý i x1 municí, a zapojí se do toho lepší rakety? Tak by to třeba šlo?
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Už sme OT ale odpoviem ti s tým, že diskusiu ukončíme. Všetko máš v Technicko taktickom sprievodcovi, treba si to len prečítať. Asi si ma nepochopil, žiadna okrem tej špeciálnej munície robota nepoškodí, t.j. preto málokto na tom zarába kredity, prerábaš tým urídium.

    Vrátime sa k diskusii o aukciách, kredity si zoženie každý ako vie.
     
  3. Dobře díky.. zpět k aukcím :D (myslel sem, slušností je odpovědět,a poděkovat. ale očekávám -bod)
     
  4. Odomňa palec hore, veľmi super aj ked tie nehorázne ceny, ale no, sám som tam hádzal po 800-900m. ale zas oplatí sa ako druhý som mal spearhead elitu,akurát hráči čo nevedia mat nad 100m kreda na zarobenie sa k tým veciam nedostanú ale počase pojde cena dole, jedno čo nepochopím ako sa možu tí slabší "biť" o 3dizajny amber,sapphire,jade,..100M za jeden,..
    Jedno čo je obrovská nevýhoda je ked si pricupitá hráč s lvlom 8-11 (má 1-3iris,ostatné flax) a draží aegis za 3miliardy, aegis elitu za 2miliardy a vetrána za 900m. to ma dosť naštve ked to obdrží len od klanu.
     
  5. Uranos

    Uranos User

    a čo je na tom? nájdi si klan a aj ti môžeš dostať kredity
     
  6. Korben

    Korben User

    *OFFICE-CLEANER* Zvracej si doma a tu naozaj nikoho nezaujíma kde máš aukciu. Takto si komunikuj doma, tu nie.
    Post zmazaný, udelené body.
     
  7. Je zajímavé,že nesnášíte pravdu!a hned vše jednoduše uklidíte pod stůl smazáním a hurá do postele.Od toho je přece diskuze aby si tady člověk psal co si myslí o těch slavnejch novotách které k ničemu nevedou a vedou jen k těmto debatám.Já prostě nesouhlasím s tou novou aukcí,to je můj názor a nikdo mě to nebude rozmlouvat a přesvědčovat,že to je nejlepší věc co vymysleli.Klobouk dolů.
     
  8. Logan

    Logan User

    *OFFICE-CLEANER* diskutovat mozes, ale slusne a bez slovnika aky si pouzival a ktory kolega "zamietol" pod stol.
    Ale sme tu aj na aby sme davali pozor na to aky slovnik kto pouziva, nikto z nas nemaze slusne napisane prispevky.
    Kludne si tu diskutuj, ale zmen svoj slovnik aj pristup, kludne si tu vyjadri svoj nazor, budeme ho akceptovat, popripade Ti nan niekto zareaguje ale to vsetko v norme a hlavne slusne.
     
  9. Zafod

    Zafod User

    *OFFICE-CLEANER* Pokud nevíš co je diskuze, přečti si toto:
    Hledal jsem dlouho, četl ještě déle, ale nikde jsem se nedočetl, že diskuze má být vulgární. Pokud chceš diskutovat, nikdo ti v tom nebrání. Jen je potřeba diskutovat slušně. Myslím že napsat post bez vulgarit, není žádná velká věda a dá se to v klidu zvládnout.
    Takže ten klobouk, si zase nasaď.

    Spoustu věcí jsem ve hře koupil, přes to, až na nějaké drobnosti, proti novým aukcím nic nemám.
     
    Korben a Logan tohle ocenili.
  10. Korben

    Korben User

    *OFFICE-CLEANER* Mne je úplne jedno čo si myslíš o novej aukcii, tvoj názor ti neberiem, ale tu sa jednoducho budeš vyjadrovať slušne a viac o tom nemienim diskutovať.
     
  11. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    NexuSnajper -dovolim ti dat par rad kdyz nejdou miliardy poctive nahrat #335
    Lod Citadela+PET 2* cargo protokol+cargo kompresor = cca 11k. nakladoveho prostoru
    Posilam 2* denne promerko -Mam premko-(Skylab krom sepromu 20lvl) za tyden jen sypani mam =nafarmeno= (11k*2denne)*7dni=154 mega bez vystrelu do NPC.O aukci se mluvi par mnesicu ,tudiz cca 10 tydnu od informace o novych aukcich je 10*154.000.000=1.540.000.000.
    A pro tvoji informaci Členem od: 03-03-2012 a ver nebo ne ale kredity mne opravdu nikdy ale nikdy neschazely a to sem mnel jen jako kazdej trochu postavenej Skylab a golika.
    K tem cenam a nemoznosti se dostat k vybave co ocekavas ? Ze po zalozeni uctu dostanes Full upgrejdlou lod jako darek na zacatek.Dneska se drazi veskera bezna vybava jako rozsireni CPU slotu4 za 1mega kreda a to je nezbytna vec do kazde lode.Osobne mam nastaveno v hlave co za kolik chci drazit a pokud da nekdo vic tak proste vyhral.Nikdy a nikde se novacek nedostane bez sezeni nebo tlaceni pres portmonku okamzite na lepsi prumner dele hrajicich hracu.

    Omlouvam se za toto OT ale reakce o nepoctivosti hracu kteri maji schopnost hrat a sledovat co se bude v budoucnu dit mne vzdy ponekud nenechava chladnym.Takze at body ci odpocinek od fora beru a prijmam s vedomim ze neco prijit musi.Zaroven verim ze tehle malej navod na kredo otevre oci par hracum kteri uz o 100 milionech kreda tvrdi ze sou nahrany ci ziskany jinak nez prostym hranim.
     
  12. Korben

    Korben User

    _mnemonic_ Nikdy som nedal za slušne napísanú reakciu body. My nie sme inkvizítori. ;)
     
  13. Ahoj
    Vyskytol sa mi nasledovný problém:
    4.3. som vydražil dizajny Jade a Amber. Dokladám výpis z lodného denníka.
    04.03.2014 - 04:00[​IMG]Víťazné aukcie: Amber
    [​IMG]
    04.03.2014 - 03:00[​IMG]Víťazné aukcie: Jade
    Oba designy som mal v hangári, korektne sa aj zobrazovali a dali sa vymieňať. Došli mi aj e-maily potvrdzujúce víťaznú aukciu, bohužiaľ som ich vymazal. Ráno po reštarte keď som zapol PC mi svietil 1 prijatý e-mail. Aké bolo moje prekvapenie keď sa v správe uvádzalo, že som bol predražený a kredity mi boli vrátené. Inak jednalo sa o smiešne sumy, ale upozorňujem na problém v hangári a nie na kredity.
    Nazrel som do bilancie a je to tam aj potvrdené a Amber som v hangári nevidel. Prikladám výpis.
    • 04.03. 04:22 Spätná platba aukčnej ponuky (Amber) + 3,530,000 K.
    • 04.03. 04:00 Premium-zľava: 5% dobropis na víťazné aukcie. + 176,000 K.
    • 04.03. 04:00 Ponuka bola zadaná - 3,530,000 K.
    • 04.03. 03:59 Ponuka bola zadaná - 3,520,000 K.
    Problém je v tom, že som chcel design znovu vydražiť, vypísalo mi hlášku, že daný predmet už vlastním. Po otvorení hangáru som našiel miesto Amber design CBS DESIGN. Po prepínaní medzi hangárovými halami sa objavil Amber. Vymenil som ho ale okno kde sa ukazuje aký design mám na lodi zostalo prázdne. Po preklikaní na jednotlivé záložky hlavnej stránky a návrate do hangáru tam bol obsadený CBS DESIGN - bol to taký oranžový design, ale nie AMBER. Čiže raz sa zobrazí Amber raz niečo iné. Mám aj screeny ale sa mi ich nechce vkladať. Na vyžiadanie moderátora doložím. Poraďte čo s tým.;)
    Ďakujem

    Ahoj Korben, údržbu robím pravideľne. Ja nevravím že ho tam nemám, iba to že raz je to Amber a raz CBS Design (mimochodom čo je to?). Či sa má Amber zobrazovať ako CBS? Alebo je to len chyba v zobrazení?
    Každopádne ďakujem že si sa tým zaoberal.
     
    Naposledy upraveno: 5/3/14
  14. Korben

    Korben User

    No čo s tým ? Vyčisti si cache prehliadača prípadne si urob údržbu PC, lebo dizajn Amber tam máš.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *OFFICE-CLEANER* - nas zaujima ako sa vyjadruju hraci na fore a nie v skole,ci inde,kedze my spravujeme forum.Samozrejme toto je diskusia ohladne aukcii a nie vyjadrovania sa na fore,tak spät k teme bez OT.
     
  16. Jsi na foru hry DarkOrbit, ne na prvním ročníku základní školy.
     
  17. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Inak to ako sa vyjadrujú žiaci, či už v škole , na ulici alebo na internete,je vizitka rodičov. Ako to vidia deti u rodičov, tak sa chovajú aj deti. A podľa toho niektorý píšu vo verej nej diskusii, je vidieť aj to akým smerom sa uberala alebo sa uberá výchova dieťaťa.

    Vtáka poznáš po perí a človeka po reči. ;)
     
  18. CwoOok

    CwoOok User

    Zdravím,
    už jsem se zde k aukcím vyjadřoval, ale po pár zpětných příspěvcích si dovolím ještě jednou, předně - _mnemonic_ : plně s tebou musím souhlasit, a i když proti tobě "spadám" do kategorie zelenáčů hry :D /hraji od ledna/, tak i já denně dokáži vydělat cca.4mega /točím 2x-promerko/,za týden je to pak -19mega /a to jen kvůli tomu,že v práci nestíhám otočit/. A o víkendu, kdy si to můžu naplánovat cca. dalších 11mega. A to je jen skylab, bez zisku ze samotné hry.
    Aukci využívám plně, a dnes po 2měsících mám cca.1/3 věcí za Urko z hry, a zbytek z aukce. - Goliath -Bastion,slot4 plně obsazen,7xflax,1Iris,12xLF3,8xpohon a 10xnej štít.
    Skylab-rozestavěn.

    Takže je jasné, že i nováček si může přijít na své, pokud tedy nechce vše hned.:cool:
    A hlavně
    Já mám danou cenu, a i když bych mohl nyní díky novým aukcím, leckdy přehodit v poslední chvíli. Proč, proč bych kupoval Lf3, či štít za částku, za kterou můžu mít ty věci i 2. Stačí si počkat.;)


    Tím si dovolím reagovat na příspěvky o velikosti sum v aukcích, protože pokud "víkenďák" co v týdnu pouze točí, dokáže za týden získat cca.35mega-140mega za měsíc /i s hraním/, tak mě ty ceny nepřijdou "zvláštní", obvzláště od "starších" hráčů.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No myslim si,zeby stacilo OT ohladne vulgarizmov na fore.Ak sa niekto vulgarne vyjadri,tak je moznost nahlasit prispevok,ale nemusite to v teme komentovat,kedze to ide zas len mimo temu.Dalsie zbytocne prispevky venujuce sa niecomu inemu nez teme uz budu za body.
     
  20. Na zacatku jsem psal,ze se mi nova aukce nezamlouva diky tomu,ze na co ja jsem dlouho setril a kupoval za uridium ted ostatni budou mit za kredity. Stim jsem se uz vyrovnal a zjistuji, ze diky tomu se ted normalni veci drazi daleko lepe,protoze vsichni setri na lode a elit desingy (aspon se mi zda).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.