Nové aukcie- názory

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *_White-Tiger_*, 19/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    ¤$BIG¤BOS$¤_×SVK× to čo popisuješ trvalo 3 roky (golo). Takže za 3 roky si vydraží Aegis každý, to už ale príde do hry 5 ďalších lodí :D

    Treba sa na to pozerať objektívne, ešte nejaký čas sa budú tie veci aj naďalej kupovať za urko, kt. sa našetrí oveľa skôr ako tie MLD kreditov.
     
  2. darkwolf

    darkwolf User

    Kubino ale kto má dobrý klan mu pošlú napr. 1 miliardu a vydraží ju :)
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    1 MLD sa dávalo na boostre, máš mylnú predstavu ale OK, nebudem vás presviedčať každý máte svoj názor :) Veď nakoniec na vlastné oči uvidíte aké ceny tam budú kedže hodnoty budú viditeľné.
     
  4. darkwolf

    darkwolf User

    To som tam dal iba obrazne môžu poslať aj viac :D to je na nich :D za koľko budú dražiť nie? :D
     
  5. motyliLET

    motyliLET User

    darkwolf preco by mal klan davat nejakemu flaxacovi vsetko co maju na ucte? :) ked je to silny a velky klan urcite bude tych uchadzacov o aegis napriklad viac, bavime sa o klanoch kde je 50 ludi co myslis kolko miliard maju najsilnejsie klany? stovky? kolko ma ten v ktorom si ty? :)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    To veru jedno je, ja som len reálne odhadol, že čo na NPC našetríš 300 000 urídia sa rovná cca 1 MLD kreditov, t.j. ak tam bude cena napr. 5MLD (a kludne aj viac) s tým, že ťa môže aj tak niekto prebiť, som zvedavý ako sa skôr rozhodneš :) Ale ako hovorím, po zavedení do prevádzky sa môžme o tom porozprávať.
     
    darkwolf tohle ocenil(a).
  7. darkwolf

    darkwolf User

    motyliLET ja viem prečo flaxáčovi? môžu poslať aj dákemu 8 iris.....a nemusí ich tam byť viac každý toho aegisa nemusí mať však aegiska je opravárenská loď tá ich môže opravovať pri súbojoch
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to máš super klan, že sa všetci členovia obetujú aby si mal Aegis napr. práve ty, pričom v klane nemusíš zostať navždy.

    Riešime už ale voloviny, počkáme si ako to bude.
     
  9. darkwolf

    darkwolf User

    Kubino ale vieš môžeš to účko dať aj do niečoho iného napr. bodov výskumu :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Veď v poriadku, už sa teším keď tam dá niekto 4 MLD a prehodia ho, či to bude brať tiež sa takým prehľadom, že dal účko do bodov výskumu :)

    Bodaj by ste to všetci vydražili hneď, prajem vám, ale mám "dar", viem sa na vec pozrieť s reálneho hľadiska a hru hrám cez 4 roky takže viem, ako to tu už chodí.
     
  11. darkwolf

    darkwolf User

    Kubino my už Aegisa máme ale nehovorím o našom klane :) ..... to môžu spraviť v inom klane :D

    --------------

    však jj ale kredity sa budú vracať ako pri tejto aukcii či nie? :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/14
  12. Kubino

    Kubino Guest

    darkwolf nepíš prosím ťa multiposty, tu nie sme na chate :)

    Mali by sa vracať, veď v poriadku, ako som povedal, necháme sa prekvapiť či to bude teda také jednoduché ako to vidíte, bodaj by.
     
    darkwolf tohle ocenil(a).
  13. SASFIRE

    SASFIRE User

    Já aegise koupil tak před měsícem ale je mi to jedno protože vím za jakou cenu se to bude dražit a když někdo hraje tak našetří to i dřív mam dotaz když mě neunguje spojení na mapu to znamená že je přeplněný server na test ?
     
    darkwolf tohle ocenil(a).
  14. darkwolf

    darkwolf User

    jj môže byť ale to sa na teste stáva skoro stále :)
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SASFIRE - vsak prave v drazbe to moze byt,ale tam budu ine palky tie ceny si myslim,ze bude trvat zas dost dlho,kym tie ceny klesnu a bude sa to dat vydrazit za menej.Ja uz vyuzivam velmi dlho tieto elitne lode a nelutujem,ze som ich kupoval a teraz sa daju vydrzit,kedze som ich aj patricne za tu dobu vyzival oproti tym,co ju budu az bohvie kedy po vydrazeni ;)
     
    SASFIRE a darkwolf tohle ocenili.
  16. SASFIRE

    SASFIRE User

    Sem si špatně přečetl oficiální oznámení takže týden lodě :D znám dost hráču co mají přes miliardu a to nejsou žádní fulači takže aegis ma dost lidi takže možna tak za pul až rok se bude dat vydražit třeba jak ten irisi ale fakt nvm citadel tu skoro nikdo nemá tak 5 let :D sem fakt moc zvědavej na citadel celý týden na jakej částce se to zastaví představte si nějakeho top hrače třeba global který hraje třeba 5 let furt šetři hlavně děla brany někdy ten bosster vydraží masky ani ty padaj z beden kolik muže mět miliard ?:D si představte že přibližne za rok přes 50 citadel to znamena že pod miliardu to nepude a třeba ani aegis :D
     
  17. Sasfire nie týždeň lode ale iba desingi na ne každý deň 1 loď
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    SASFIRE miliarda je nič, to má skoro každý, tam budú lietať desiatky MLD :)
     
    SASFIRE a darkwolf tohle ocenili.
  19. vsetci sa trasiete ze tam budu nove lode. pokial viem ked neboli nove lode vsetky elitne lode boli v aukcii. tak isto neboli LF4 ale LF 3 boli v aukcii. BP vytvorilo priepasť a snaží sa ju zúžiť do normálnych meradiel. ja som pre spustenie. a nie niesom flaxa s 13 lvl. a tiež som do hry natlačil nejaké to euro. uvedomte si že prišli lf4 apis zeus stanice pet a pod. a menej solventny hraci ostali 100 rokov za opicami. posledny rok sa bp snazi nieco urobit pre zatraktivnenie hry a zdostupnenie a zrazu su vsetci proti tomu za co tak dlho bojovali.

    P.S.: myslím že s tou čiastkou to bude trošku inak ale nechajme sa prekvapiť. (zobrazí sa meno najviac prihadzujúceho ale ciastka iba do vysky do ktorej niekto hadzal aby ho prehodil). v jednej nemenovanej hre to funguje už dlho a je to dobrý systém.
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* - no hraci budu mat moznost ziskat elitne lode/designy atd za kredity,co je myslim si,ze velky ustupok BP a prilepsenie pre hracov,co nedisponuju velkym poctom uridka.Tiez ma tesi,ze bude zverejnene kolko je prave na danu vec BID/ponuka.No ja si zas myslim,ze tie cisla budu tak vysoke,ze sa niekomu az hlava zatoci,ze odkial ma tak nechutne vela kreditov,ale musime pockat ;) Aj ked uz to vidim,ze bude vdaka tomu forum zaspamovane,ze odkial moze ten hrac mat 50 miliard kreditov a neviem co este :rolleyes:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.