Nové CPU - ML-01A

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem leonidasllLP, 16/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte. Prikladám sem návrh ktorý spočíva v novom CPU.. Stálo by 40 000U a bolo by možné naň vsadiť si v aukcii (do akej to nehám na BP) Toto CPU by malo za možnosť pridať "odrazenie strely". Napr. keď na mňa útočí nejaký hráč tak je 10% šanca že 20% z jeho DMG pôjde na neho (takže keď mi dá hit za 10 000, tak jemu to dá dole 2 000HP - ako hovorím, je to iba 10% šanca). Na NPC by to bolo 30% DMG takže keď mi bere Kristallon 4 000 hp, jemu to zobere 1200HP - tiež 10% šanca... Ale aby to nebolo ľahké, tak to CPU by sa nabíjalo napr. 1 promerium = 2 minúty (takto by sa zabránilo že by to každý mal i keď promerka je dosť)... Ak chcete napíšte čo si o tom myslíte beriem aj kritiku :). Je to môj prvý nápad. Napíšte aj čo by ste zmenili a ták :).
    Ďakujem.

    Výhody:
    PRE BP: Ľudia by si vďaka tomuto CPU kupovali U = peniaze pre BP
    PRE HRÁČOV: Nové CPU
    PRE KLAN: Pokiaľ sa klan rozhodne robiť Hádes GG, tak je to dobrý nápad


    Nevýhody:

    PRE BP: Programovanie
    PRE HRÁČOV: Hlavne pre útočiacich, ich DMG sa k nim môže odraziť.
    PRE KLAN: Nevidím žiadne



    /EDIT na fóre som nový takže neviem ako sa dá dať hlasovanie k téme, tak prosím poradíte? ano čítal som ako dať nový návrh
     
    Naposledy upraveno: 16/5/14
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Korben

    Korben User

    Pri vytvorení témy , máš dole možnosť-

    Vytvořit anketu

    Otázka:
    Možné odpovědi:
    • Povolit výběr více odpovědí
    • Zveřejnit hlasování
    • Uzavřít tuto anketu po:
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    leonidasllLP - ak si si nie isty pridanim hlasovania alebo niecoho ineho suvisiace s navrhom,tak si treba zalozit temu do spravnej sekcie a spytat sa na to a nie uz priamo v navrhu streckovat.Ja ked som si otvoril okno,tak mi este neukazovalo tvoju editaciu,no kym som to uzavrel,tak som riesil aj ine veci a az po uzavreti sa mi zobrazila tvoja editacia a potom ti uz odpovedal kolega.No snad uz teraz vies ako pridat hlasovanie.Ak ti cosi nie je jasne,tak si treba do spravnej sekcie zalozit temu a kludne sa spytat.
    Precitaj si:Jak správně přispívat na forum
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.