Nové designy a lf 4?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem smoki170, 19/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Nojo, to je fakt. LF-4 má vlastně max 200 (počítal jsem že má 200 střed). To máš recht. Odchylku by mohli uvést všude.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Mám dotaz, když už to má nováčkům trochu odlehčit, jak se k tomu má člověk dostat? Kde najít suroviny, jak to skombinovat, kde vylepšovat? Mám v tom trochu nepořádek, prosím, jestli by mi někdo na toto mohl dát odpověď. Děkuji
    Power




    Mám nějakou misi znič UFO, prolítl jsem snad všechny mapy a nemohu ho najít... mám tedy ještě kromě těch předešlých dotazů ještě jeden, co to je UFO a kde se to nachází?
     
    Naposledy upraveno: 24/1/17
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    UFO a Ufonity sa nachádzajú v bráne Ľadová trhlina.
    Použitím 4 ľadových fragmentov a 1000 jednotiek Urídia vyrobíš 1x ľadové cpu.

    Na otvorenie brány potrebujete vlastniť Ľadové CPU, CPU si zmontujete a následne si priamo v hre v sekcii CPU na rýchlej lište nájdete nové ľadové CPU, stačí naňho kliknúť a brána sa zobrazí na x-1.

    Viac na: mrazive-peklo-faq

    Suroviny padajú z npc UFO a Ufonity. Brána sa objaví na x1 mape.
    Úprimne, UFO dosiaľ ešte v žiadnej akcii zatiaľ nebolo. Takže, je to opäť niečo nové.
    Ale nie tak celkom, Tí čo sú v hre dlhšie; si na UFO veľmi dobre pamätajú.
    Ide o mimoriadne nebezpečné npc, ktoré berie veľa hp a štítu jediným výstrelom. Kedysi bol ku
    nemu FAQ v DarkOrbit Biblii, ktorá sa najnovšie prerába. Pôvodne UFO slúžilo ako policajné npc,
    ktoré nešlo len tak ľahko zostreliť. Iba v mnohočlennej skupine. A pôvodne malo nekonečne veľa
    hp a štítu; omnoho viac než si vieme predstaviť. Akurát ufonity sú v tejto hre úplne nové npc,
    ktoré tu ešte nebolo. Slabšia verzia UFA.

    - Osobne som rád že je UFO späť. Najväčšia prvotná výzva akú DO vôbec malo.
    Stará škola si ho pamätá ako policajné npc, ktoré nikdy nezaútočilo bez príčiny.
    Ak sa niektorý hráč nevedel správať a strelil do neho; mal smolu. Aj keď bol hocijako najlepšie vyzbrojený
    ako len mohol byť, okamžite skončil na základni. A ak sa doňho pustili všetci hráči naraz, UFO ich dokázalo
    šmahom poslať polku servera späť na ich základne. Až natoľko bolo nebezpečné; tak si ho dobre pamätám.

    Zrejme ho už najnovšie prerobili natoľko, aby si s ním v tejto akcii dokázal poradiť aj samotný hráč;
    nakoľko vtedy a v tej dobe, to nebolo vôbec možné. Čo je voči UFU dosť nefér. Nakoľko predstavoval
    pôvodne prvú a najväčšiu výzvu, akú dark od svojho začiatku vôbec mal.
    Prajem veľa zdaru pri jeho likvidácii. ;):cool:

    Kto ho prvý zostrelí, nech o tom dá vedieť. Osobne mu k tomu zagratulujem.

    .M€ntalista.[-SH-] vďaka. Veď vravím, že mu upravili damage. Inak by ho do ľadovej brány nemohli dať.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/17
    (=Power-is-Power=) tohle ocenil(a).
  4. Připrav se na hodně dlouhý boj ono to UFO má 10 mega hp, na druhou stranu bere jen kolem 5 k..
     
  5. Selendix

    Selendix User

    baghira2: Pokud si vzpomínám, tak UFO bylo v Tunel of terror.

    Jo a jak píše .M€ntalista.[-SH-] je to na dlouho, hlavně když to bereš x1 :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. smoki170

    smoki170 User

    .M€ntalista.[-SH-] dit jo bylo by to dobrý ale co dál žejo musí se nejdřív opravit ty věci které nejsou opravené a až potom teprv neco pridavat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    .M€ntalista.[-SH-], Selendix Nebojte, mám aj inú muníciu ako x1. A nebudem ho šetriť.
    Akurát UFO ako npc, rozhodne má môj rešpekt. To je k tomu úplne všetko.
    Pre mňa je UFO najväčšia výzva na DO, ktorej budem v nasledujúce dni čeliť. Nič viac.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/17
  8. smoki170

    smoki170 User

    njn ale ty lf 4 nvm proč je dali
     
  9. -xghost-

    -xghost- User

    UFO je easy :) Akorát má plno života. Chce to x4 + SAR rakety a můžete jít klidně na cigárko... Takový uberkristallon je mnohem těžší.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.