Nové dizajny Nostromo?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Streuner=., 9/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pokud urobíš nové učty ze stejné ip tak odměny nedostaneš ;-)
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    -xghost- sa ti to oplatí kvôli 5 LD či koľko ich tam je? Mne to príde smiešne, to skôr nastrielaš urídium či vydražíš :) Čo si teda ja pamätám LD a EE dávalo, ostatné však nie ak bola čoilen jedna zhoda na IP.
     
  3. Mam priatelov 26 nemôžem pozivat a odmeny nemám dostanem ich vôbec ??
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Počkaj to si myslíš že tým, že už máš 25 priateľov dajme tomu pol roka tak teraz sa ti automaticky pripíšu všetky odmeny? Pokiaľ si to čítal, predtým stačilo mať lvl 7 na účtoch, teraz je to lvl 12 tak skús si sám sebe odpovedať, či sa ti už pozvaný hráči počítajú :rolleyes:

    Pokiaľ viem, za tých 26 ľudí si odmenu dostal. Teraz to BP buď všetkým zresetuje alebo pôjde posielať aj nad tento počet a bude sa to rátať odznova, na to si ale treba počkať ;)
     
  5. -xghost-

    -xghost- User

    Kubino: no jasne, ze nevyplati - to pisu tam. Ale kdybych si nekdy chtel jen tak zalitat s nejakou mouchou, zkusit novackovsky ukoly a tak, tak abych z toho mel aspon neco. Nerikam, ze to budu urcite delat, ale doted jsem myslel, ze je to zakazany, tak to jsem rad, ze neni.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    -xghost- ono je niekde napísané, že hráč nemôže mať viac účtov? Osobne mám takú muchu, s ktorou som testoval tento systém po zavedení (ešte ten starý). Ja systém na pushing nevytváram ale mám za to, že veľa ľudí takto účty robilo avšak okrem LD a EE nič nedostalo. Možno sa už nedostáva ani to, hovorím, ja si účty nerobím tak neviem.
     
  7. -xghost-

    -xghost- User

    No vic uctu urcite ano, ale nekde jsem zase cetl cosi o multiuctech a o pushingu, tak jsem nevedel, zda by to za pushing nepovazovali, kdybych pozval "sam sebe" - jako ze si tim chci obohatit puvodni ucet. Fakt bych nerad prisel o hlavni ucet, kvuli nejakymu zkouseni. Jsem jen opatrny. Dik za vysvetleni. Mozna nekdy vyzkousim - tak sem pak napisu, zda jsem LD dostal.
     
  8. Crystal

    Crystal User

    blok za toto nieje, ked si tvorite ucty na priatelov, trest je to ze nedostanete odmenu

    toho by som sa nebal

    ale naco to robit kvoli 5 logom? :) uprimne pred 12 mesiacmi som zacinal na tomto ucte s muchov od 0 a nebolo to nic pekne, vsade same boty a pod...kazdy den utrpenie a cisty masaker
    ale kedze som 5 rocny skuseny hrac teraz som lvl 20 v top 500 :D cisty ucet, malo nahratych hodin :)

    a mucha mi teda nechyba :) ono nedivim sa ze tu niesu novy hraci, rozdiely medzi full a novacikom su tak strasne ze skoro nikto to nechce hrat a tento system tomu sotva pomoze

    proste nikdo nema chut hrat ked doleti niaky expert naboteny s 8000 hodinami a sunda novacika na jednu ranu jak straunera....
     
  9. Dobrý den, chtěl by jsem se zeptat když mám 24 pozvaných přátel z doby ještě před novými designy a pozvu 25 nebude náhodou vadit že ti ostatní jsou jen na 7 lvlu už předešlých dob ? :)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. Cruel_CZ

    Cruel_CZ User

    Nevím kde furt berete to že se musí dělat na 12 level. Já tu mám napsané toto "Tvůj přítel se zaregistroval a dosáhl levelu 10.".
     
  12. Crystal

    Crystal User

    Cruel_CZ to bude tym ze nevies poriadne citat asi, klikni si na policko s 25 priatelmi a poriadne si ho precitaj a zistis ze je tam lvl 12
     
  13. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. V tématu Nábor přátel - nové odměny jsou uvedeny vlastnosti designů pro loď Nostromo.
    Ale v popisu ve hře se to liší v bodech života.
    Tam je uvedeno pro všechny designy 140 000.
    Co je tedy pravda? Informace na foru nebo ve hře.
     
  15. Korben

    Korben User

    Informácie ktoré máme, sú priamo od BP, tak že by mali byť pravdivé.
     
    -baghira2- a »†prchlik†« tohle ocenili.
  16. Crystal

    Crystal User

    niekto sa tu povodne pisal ze co sa stane s ignate?

    tak nasiel som odpoved od BP ze zostava ako unikátny dizajn ale uvazuju ze ho budu ponukat v ohchode pocas specialnych akcii
     
  17. za urko?
    kredity by lepšie padli nejakých 100m zaň :D
    + nemohol by si sem dat en forum kde to bolo?
    okolo nových dizajnov a aj tochto na gola
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    =Streuner= pozri si predošlú stranu, link tu je stačí sa tam len pohrabať. Ak však nevieš po anglicky moc sa toho nedozvieš.
     
  19. Crystal

    Crystal User

    =Streuner=. ja to nemam z eng fora, info o IGNATE mam z FB DO stranky, isty hrac sa tam nato pytal a BP mu toto odpisal

    strauner ano predpokladam ze za urko ho budu ponukat, ale pisali ze o tom uvazuju a ze este nieje rozhodnute ako to snim bude
     
  20. IGNATE ma aky bonus?...:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.