Nové dizajny Nostromo?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Streuner=., 9/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Crystal

    Crystal User

    nema ziadny bonus :) je to len taka pekna lodicka pre zabavu :)

    inak =Streuner=. tuto som zhrnul nasledujuce novinky ktore o chvilocku pridu
    spring fight 2014 tak to by si si mohol kuknut, pretoze tie dizajny pridu pocas tejto akcie
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

  3. Korben

    Korben User

    Crystal To že si v TGC , neznamená že oznámenia ktoré sú pre členov, máš okamžite tresnúť na fórum, už si bol aj na starom fóre napomenutý aby si na fórum nevkladal to čo dostaneš ako člen. Fórum má na toto oficiálne oznamy a inštrukcie od BP , kedy sa tieto informácie majú poskytnúť hráčom, tak to rešpektuj. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Crystal

    Crystal User

    ja hladam vselikde nie len v TGC :D snorim aj po nete a zahranicnych forach :)

    dobre uz nic nepoviem dokim nepojde ofik, staci len povedat budem to respektovat ;)
     
  5. Korben

    Korben User

    Ďakujem. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. »Mαяĸø«•ƒt•»Sαcяêd« ziadny :) a ani extra pekny neni :)
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: Já jsem rád, že Crystal sem nějaké info podsune a nezakazoval bych mu to. :) Já myslím, že i to stádium dohadů a těšení je hezké. Navíc to kolem hry vyvolává rozruch a tedy i zájem hráčů. Kdyby BP chtěl vše ututlat, tak by se žádné informace nikde netoulaly. Podle mě je to určitá forma reklamy a tedy strategie, jak vyvolat o tuto hru zájem. :)
     
  8. Korben

    Korben User

    TRIXT Na reklamu a podobne slúžia iné stránky. Na fórum nemôžeme umiestňovať neoverené informácie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Ok, respektuji to.
     
  10. Crystal

    Crystal User

    tak uz to mozem vypustit? nemecke servery to uz maju pustene...

    len ma zaraza ze nikde oficialne oznamenie :) nic vzlom :)

    tak chodte si to tam kuknut, onedlho to bude aj u nas :)
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Crystal nič v zlom, ale sme pracujúci ľudia. Ak príde info od BP musí sa preložiť a vyhodiť avšak na to nie všetci majú práva. Tak prosím, to, že ty prídeš zo školy či práce a máš kopec voľného času neznamená, že tak žijú všetci ľudia. Ty DO očividne žiješ ale príde mi to už prehnané.
     
  12. Crystal

    Crystal User

    vobec nie :) Do mam ako konicek ale je to jedina taka hra, cize ani ja nemam vzdy cas, ale na forum chodim casto aj ked nehram tak prepac :)

    ja nehovorim o vas ze mate hned v prvej sekunde dat ofik, hovorim ze ma zaraza ze Do nedalo ziadne info niekolko dni dopredu ako vzdy, aj ked o tom uz vsetci vedia pomaly 3 tizdne :)
     
  13. nepříjde mi že by to přeháněl, co je špatného že se zajímá o hru která ho baví?

    jinak směl bych se zeptat zda se tu mažou jen tak příspěvky? včera jsem jeden napsal a když jsem se potom díval zda je tam nějaké odpověd tak tam už můj příspěvek nebyl
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Crystal ofiko je vonku, na FAQ si však počkáte ešte, také info som nevidel. BP skôr informuje na FB a podobne, asi si budeme musieť na to pomaličky zvyknúť.


    M.a.r.t.i.n tvoj post bol zmazaný pretože presne ako aj tento bol OT. Ty by si sa mal konečne naučiť prispievať, pretože kde napíšeš tam porušíš pravidlo :) Jak správně přispívat na forum
     
  15. Kubino ale k čemu pak to forum teda je? Co třeba nějaké diskuze? To chceš říct že anglické, německé a ostatní fora jsou špatné když tam moderátoři dají prostor diskuzi? Jestli to tak chcete mít tak tu nemá podsekce "Diskuzní kotek" co dělat. Ono je spíš problém že nedokážete příjmou kritiku. Jinak k tvému odkazu. Bod 1. Správnou sekci jsem zvolil, Diskuzní koutek -> diskutuji. Bod 2. No ten byl trochu horší ale nic jiného mě nenapadlo když tamto téma bylo zavřené a neměl jsem kam napsat svůj dotaz na daný problém co se tam řešil. Bod 3. Obsah byl myslím že vpohodě, nepadly žádné urážky a otázka byla jasná a srozumitelná
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    M.a.r.t.i.n to ti mazal či uzamkol kolega, nie ja, ja riešim teraz toto tvoje OT. Máš problém s autoritou alebo rešpektovať pár jasne napísaných pravidiel? Diskutovať môžeš ale nemôžeš do vlákna (príklad) o dronoch písať svoj názor na nové bonus boxy. V danej téme len kolega prosil, aby ste na fórum nedávali veci, ktoré síce nájdete ale neviete ku nim reagovať na prípadné otázky čo majú hráči, to potom spadá na nás tým nám hádžete polená pod nohy. V danej téme ti ani žiadny post zmazaný nebol tak než začneš kričať skús si overiť veci.

    Btw. kritiku dávaj na mňa akú chceš, ja ťa slušne žiadam o riadenie sa pravidlami a pre info, som moderátor CZ fóra mňa žiadne en, de a podobné fóra nezaujímajú :)

    Týmto ukončujem diskusiu s OT, ak chceš riešiť niečo s prispievaním založ si na to tému.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Takze dane designy na nostromo su uz aj v DO biblli,tak si to tam mozu hraci pozriet:
    Designy pro Nostromo
    Dalej teda nie je o com diskutovat,kedze designy boli pridane aj na forum.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.