Nové funkcie pre Beta klienta

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 9/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Náš klient verzie Beta je už nejaký čas online a dostali sme veľa spätnej väzby. Všetko sme starostlivo skontrolovali a ukázalo sa, že niektorí hráči majú problémy s inštaláciou a používaním Beta klienta na 32-bitových zariadeniach. Krok za krokom implementujeme aj niekoľko ďalších požiadaviek na vylepšenie, a preto sme radi, že môžeme predstaviť nasledujúcu aktualizáciu.

  Nové funkcie (nie je potrebné ďalšie sťahovanie):

  • Funkcia vymazania cache
  • Tlačidlo F5 obnoví stránku

  Nová možnosť inštalácie a rozšírenie bonusového kalendára

  • Pre 32-bitových používateľov systému Windows bude k dispozícii nová inštalácia

  Z dôvodu týchto technických problémov nemohli niektorí naši hráči používajúci 32-bitový Windows využívať výhody bonusového kalendára, a preto sme sa rozhodli predĺžiť dobu trvania bonusového kalendára do 22.10. 23:59 (LST). To zabezpečí, že každý hráč môže pri hraní hry prostredníctvom klienta Beta využiť bonusové odmeny.

  Nové špeciálne boxy a recepty (od 10.9.)

  Stiahnite si Beta klienta a zahrajte si DarkOrbit cez Beta klienta, aby ste mohli zbierať poklady z exkluzívnych Kvetinových boxov, ktoré sa objavujú na mape.

  • Petalled kryštál je možné zbierať s určitou šancou z Kvetinových boxov roztrúsených po celej galaxii.
  • Kvetinove boxy je možné vyzdvihnúť, iba ak hráte DarkOrbit prostredníctvom klienta Beta (môžete ich vidieť vo verzii prehliadača, ale nemôžete si ich vyzdvihnúť).
  • Keď získate Petalled kryštál, môžete ho použiť na prípravu špeciálnych receptov v montáži (zostanú tiež na vašom účte, aj keď neskôr prepnete späť na verziu prehliadača).
  • Kvetinové boxy sa objavujú na mapách X-1, X-2, X-3, X-4, X-5, X-6, X-7, X-8, pirátske a PVP mapy v nasledujúcich časoch:
   • Pracovné dni: 10.00 - 14.00 a 18.00 - 23.59 (LST)
   • Víkendy: 8,00 - 23,59 (LST)
  • Montáž predstavuje ďalšie recepty, ktoré je možné vyrobiť pomocou Petalled kryštálov, ako sú napríklad techy, zdroje a munícia.

  Váš Darkorbit tím
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Špeciálne kvetinové boxy budú k dispozícii do 15.10. do 10:00 LST.

  Špeciálne recepty budú k dispozícii o 24 hodín dlhšie, aby ste mali čas vyrobiť predmety za kvety. K dispozícii budú do 16.10.do 10.00 LST.

  Váš Darkorbit tím