Návrhy Nové mapy.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem wondryst, 19/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jupiter33

    Jupiter33 User

    proč? je málo lidí na serverech, pokud by byly nové mapy tak by se nejdříve musely spojit servery( např. spojí se cz3 a cz2 k cz1 a bude jeden velký server cz)Vasil35 a bohužel je to pravda, je málo lidí na serverech , už moc lidí nepotkávám, max za den tak 100
     
  2. to
    Je pravda, už teď je skoro nemožné najít nějaké hráče na jiných mapách než na pld, nechápu proto, proč se naopak neudělají mapy, kde by se dalo střílet jen hráče a nic jiného a sestřely by přinášely něco navíc... :D
     
  3. Lidi, mám návrh, aby z akcí jako jsou TDM, Sector control, Invaze, Bitva o bóje, atd. padaly nějaké odměny, protože dřív, jsem byl vždy na SC (sector control) a bavilo mě to, jenže poté, co jsem zjisil, že je to víceméně nanic a že se tam jen prodělává munice, tak tam už nechodím. Sem tam jsem se tam ještě pokusil zajít, ale ke stejnému názoru došlo asi víc lidí než jen já... nikdo pořádně na SC nechodí, protože si každý řekne, proč by tam měl chodit, když je to úplně na nic, jen se tam zbytečně vystřeluje munice...
    A PODOBNĚ je tomu tak i v jiných akcích (kromě spaceballu)... Prosím tedy o odměny z akcí.
     
  4. jenže to by pak byly naštvaní ti, co hrají a už mají případně ALfu hotovou :D
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.