Návrhy Nové možnosti nastavení.

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem Drift1, 28/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
?

Jsem pro zavedení?

Anketa uzavřena 27/2/23.
 1. Ano

  72.7%
 2. Ne

  18.2%
 3. S upravou-jaká?

  9.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
 1. Drift1

  Drift1 User

  Zdravím vás všechny.
  V klientu známe všichni to kulaté tlačítko nastavení kde si přizpůsobujeme vzhled mapy podle sebe.
  Abych řekl pravdu v poslední době mi hru ovlivňují bedýnky. Zelené jsou v pohodě ale bedny astrálního vzestupu mi vždy zaseknou hru cca na dvě až tři vteřiny a to u každé. K následující upravě bych chtěl přidat i klanové stanice.

  V nastavení klienta bych uvítal dvě možnosti jako solový hráč a to možnost vypnout/zapnout zobrazení těchto beden od pirátských až po astrální a možnost vypnout zobrazení klanových stanic.
  Pokud zrovna nesbirám bedny žádné tak jejich zobrazení je na mapě zbytečné a pokud nejsem členem klanu je zobrazení klanových stanic taky zbytečné pokud nemám zájem je sám ničit.
  Zobrazeny by zůstali pouze stanice obsazené.

  Hráči-možnost vypnutí zobrazení beden a stanic a tím i lepší průběh hry.

  B.P.-nastaveni a zavedení upravy.

  Je mi jasné že to nevyhoví každému ale jsou hráči jako já kteří by to uvítali a musím říci že by mi to dost pomohlo.
   
 2. Sygauras

  Sygauras User

  ANO.
  Ono by to chtělo to nastavení celé přizpůsobit. Mě by třeba vyhovovalo kdybych měla možnost si někde v nastavení vypnout možnost aby mi z NPC vypadávaly bedny celkově. Můžu mě šlak trefit když mi z 8 boss Sibelon vypadne 8 zelených beden kterých se po mapě válí 500 a nikdo si jich nevšímá. Sbírám kameny a zušlechťuju si je do zbraní a generátorů, takže mě pokaždé zelená bedna akorát nadzvedne. Stejně jako vypnout všemožný efekty u lodí které letí kolem a svítí jak vánoční stromek + mají plno těch konfigurací které se hejbou, což je super když točíte boss Lordku na x-5, kolem je další 12 havěti a do toho vám vletí tenhle cirkus kterej sebou ještě přitáhne dalších 16 havěti. To to můžu rovnou zabalit protože i přes můj silný PC z toho mám leporelo.
   
 3. *Firefox1*

  *Firefox1* User

  jo to by bylo dobrý v té hře je spousta takových nesmyslných kravin které jen zahlcují hru
   
 4. -baghira2-

  -baghira2- User

  Drift1 líbí se mi to a jsem za. Je to dobrý přesně v také versi, v jaké si to napísal.
   
 5. Tess

  Tess S-Moderator Team Darkorbit

  Drift1 bylo by super to upravit, aby byl návrh přehlednější. Koukni tu než přidáte nový návrh. :)

  1. Jaka pozitiva z toho pro hrace/klan/BP plynou.
  2. Jaky to bude mit dopad na vyvazenost hry a hratelnost.
  3. Jaka negativa z toho pro hrace/klan/BP plynou.
   
 6. ZOHAN

  ZOHAN User

  Drift1, je skvělé, že se snažíš něco změnit ve hře, ale zatím nikdy žádný návrh hráče z tohoto fora nikam nebyl odeslán, tak si děláš zbytečnou práci a ztrácíš čas.
  BP by měl řešit chod hry a víkendové chyby v ní a ne poslouchat, co by hráči chtěli.
  Oni nářky hráčů neposlouchají, bohužel.
   
 7. Jestli je někde aspoň malá šance, aby si návrh někdo z kompetentních prohlédl, a poslal ho dál k diskuzi, tak snad jen na EN foru. A i tam trochu pochybuji, že se něco posune dál. Hra by potřebovala celkově překopat, odlehčit, postavit znovu na novém základu :) S podporou dnešních technologií, rozlišení, by to mohla být ještě supr hra, která dlouho pojede a vydělá i na další projekty.

  Zase na druhou stranu, proč se vrtat v něčem, co prostě nějak funguje a neustále sype i když hráči štěkají... Horší až nebude, kdo by tady štěkal :D
   
 8. Sygauras

  Sygauras User

  Co si vybavím ohledně schválení nějakého návrhu, tak mám takový mlhavý záblesk že jediný jsem zahlédla vedle u farmářů a to ho ještě tým v BP tak předělal že jim to půlka lidí zplivala, protože si to samozřejmě hodily do balíčku za peníze.
  Vidím velký smysl v tom že se někdo snaží (i já bych měla pár návrhů - a nejsou to žádné nesmysly "zadarmo a hodně") ale nemá moc význam plýtvat energií když šance na schválení je nulová.
   
 9. kentik007

  kentik007 User

  Tak základ pri pvp je čo najmenej lagov... Pri pvp dať off všetko... ešte aj loď vlastnú nech tam dajú nech sa dá odstraniť a miesto toho nech dajú len bodku :D Však prečo nie keď niekto prepne do pvp režimu? Super nápad no ZOHAN má pravdu tu vedia len hodiť do koša :) Pošle nám sem Pán Moderátor odpoveď čo mu pošlú na toto od Bigpointu? Prosím.... A ešte už keď môžem tak 3D mod neni úplne hotoví :) to oddialovanie lode je katastrofa... Detail no má to dosť čo v Hre... Preto hrám 2D

  Proste som za a kľudne im naložme nech spravia pvp režim ako je 2d 3d tak nech je aj tento... kde sa bude dať ešte nastaviť grafika...


  Hlavne v PvP režime žiadna reklama! žiaden box cargo nič... na pvp režim pridať ikonku na ktorú stačí kliknúť a vopred nastavené sa vám hneď prepne...
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).