Návrhy Nové PVP body a PVP obchod

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Łïmïtlεşş, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se Vám tento nápad?

  1. Ano, líbí se mi

    46.7%
  2. Ne, nelíbí se mi

    53.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Łïmïtlεşş: Ale tohle (puvodni navrh) je proste moc silne. Samozrejme zalezi na tom, za kolik tech sestrelu by to bylo. A stojim si za tim, ze by se elita jeste vic namakala - at uz elita ziskana placenim nebo tim, ze do toho vlozila veskery (a tim myslim doslova) volny cas v kombinaci s tim, ze hraje DO od pocatku. Uznavam poprve jsem to napsal dost úsečně, ale vyznam v tom byl stejny.


    Peter_Quincy_Taggert:
    Ruku na srdce. Vazne si myslis, ze az se to stane, tak ze tou dobou tu uz nebude kopec dalsich este vic megaelitnich veci? Momentalni snahou BP je, aby neplatici byli lamky na odstrel a platici ti, kdo je strili (motivace k placeni). Mozna tak neniuplne ve 100% pripadu, ale kdyz placnu treba 95% mam jistotu, ze se ani omylem neseknu.

    To nebude jenom umění hrát, ale jen výjmka potvrzujici mnou zminene pravidlo. Pokud do DO vlozil skutecne veskery volny cas, vubec se nevenuje realnemu zivotu, pak to asi mozne bude. Ve sve dobe jsem hraval opravdu dost (v prumeru tak 3-4 h denne) a k FE jsem se zdaleka ani neblizil (nechci se chlubit, ale myslim ze za tech par let jsem o hre taky "neco" pochytil a nebudu uplna lama).

    Navic na mnoha serverech je dnes problem s nedostatkem hracu. A tohle novacky neprilaka - naopak.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Ježiš .. mě příjde že tu naprostá většina lidí ten návrh ani nedočetla, přečetla si prvních 5 řádků a hned šla psát: "PROTI Proti a proti!!" hlavně aby jim,nabušencum nikdo nemoh konkurovat.

    Hele .. na rovinu. Za mě proč ne? Líbí se mi ten návrh :).

    Akorát bych ty ceny ještě o dost přemrštil a klidně nechal HAVOC, HERCUL atd.
    Ono totiž potom brány vůbec neztratí smysl, když by tam ta LF4 stála třeba 1.000 bodů (1.000 sundanejch hráčů) to si pak někdo rozmyslí jeslti bude lovit a nebo jestli si radši postaví ZETu.

    LF4 by tam podle mě patřit neměla, je to pirátská technologie, tak jim ji nebrat :)

    A ještě bych rád vzkázal těm co si stěžují, že jsou rádi že proletí PvP mapy:
    bejvávali doby, kdy se na PvP mapách stálo na portech a čekalo, kdo se chytí, bejvávali doby, kdy se na PvP mapy bál každej slabší hráč, od toho to jsou PvP mapy, kdyby BP chtěl zajišťovat snadnej průlet na horní mapy, tak by tam nedával PvP mapy.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.