Návrhy Nové sloty

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pilotka-ALL, 19/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Odpověď

  1. Ano

    40.7%
  2. Zajímavý návrh,ale asi nevyjde

    33.3%
  3. Ne

    55.6%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    Přemýšlím nad tím už dost dlouho.jedná se o nedostatek slotů v lodi.
    Pro některé je tento návrh zbytečný,ale někomu by se to mohlo líbit.
    Tak mě napadlo:Buď vytvořit nový design,nové CPU s více sloty nebo při koupi premium účtu.CPU by ale nebylo tak lehké sehnat.Bylo by za odměnu nějakého úkolu.Nebo jej prostě dát do aukce.
    Jedná se o sloty Extra :)

    Výhody : Hráči by byli více spokojeni s hrou.
    Výhody pro klan : Nejsou

    Nevýhody : Zřejmě žádné :)
    Nevýhody pro klan : Nejsou

    BigPoint : Zabralo by to trošku času .

    Možná si říkáte že je to zbytečné ale pro některé hráče užitečné.
    Doufám že tento text splňuje vše :) Klidně se rád vrátím a opravím.
    Přeji hezký den.
     
    Naposledy upraveno: 19/5/14
  2. »vojta«

    »vojta« User

    nemáš to moc propracovaný, ani jsem z toho nepochopil o jaké sloty se jedná. pro lasery? pro generátory? pro extra? nebo dokonce pro něco jinýho?
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Nevím, zda je to dobrý nápad. Předpokládám, že se jedná o sloty pro CPU. Omezený počet těchto slotů nutí hráče zvažovat, jaké CPU do lodi dají a jaké ne. Navíc se dá CPU v případě nutnosti dát i do letounu. Sice to sníží počet štítů či laserů, ale někdy to může přinést strategickou výhodu.

    Asi se spíše kloním k možnosti Ne, ale zatím jsem nehlasoval.
     
  4. Jedná se tedy o sloty extra.Aby to bylo výhodné pro BP tak by byl dostupný (CPU či design) jen za uridium, popřípadě ten Premium účet :)
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Ale tím, si každý do lodi "naháže" všechna CPU a již ho nic nebude nutit přemýšlet. A to je škoda. Špekulování zda dát do lodi maskování nebo opravy letounů nebo turbominování, o tom to také je. ;)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Takych navrhov na CPU,ktore zvysia pocet extra bolo dost si myslim :rolleyes: Ak sa BP rozhodne dat do hry nove so zvysenim poctom extra,tak to spravi,ale navrh mi nepride inak vobec prepracovany,je to len navysenie extra,nic viac.
     
  7. Magorista

    Magorista User

    Aha, já bych ty extra nechal jak je teď, aspoň nemůže mít každý všechno ;).
    Zajímalo by mě, jaký by to bylo kdyby nebyli žádné automatické střílení raket... :D.
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Pamatuji dobu kdy bylo jen SLO1 a SLO2, tehdy to bylo opravdu o přemýšlení. Nicméně pokud ti chybí třebas jen jeden slot, obětuj jeden laser či štít a vlož extra do letounů. Dále máš 2 cfg a v každé můžeš mít něco jiného.

    Netvrdím že by se sloty navíc nešikly, nicméně je dobré si rozdělit priority a přemýšlet co v lodi potřebuješ. 10 slotů považuji za dostačující.

    Btw: oceňuji ,,perfektně,, nastavené hlasování [​IMG].
     
  9. SauronL

    SauronL User

    Zbytečné , buď máš nastavené CPU na normal nebo na PVP , až přidají více CPU předmětů a bude opravdu potřeba nového CPU na sloty , tak ho přidají -1 za mě :confused:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.