Chyby nové spojení po oprave

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¯¯¯¯¯¯RДSК¯¯¯¯¯¯19, 22/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. to ako vážne skoro po každom rupnutí a oprave nové spojení aj 10x aj keď ho nadviažem tak nič nejde všetko je v lagu akurát viem zapnúť peta potom to nakus funguje až do dalšieho rupnutia npc a zato to isté dookola mám to len ja alebo je na tom tak aj niekto iný
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Spíše by mne zajímalo, jestli admini i někomu hlásí situaci napříč všemi servery.
    opět dnes BP změnil event, aniž by k tomu byla jakákoliv informace a pokud člověk bouchne v bráně, potom nastává situace, bugy, lagy, nové spojení, nulová odměna za sestřel NPC.
    o situaci v branách typu A,B, G a hades, raději bych pomlčel.
    Doporučil bych adminúm si dnes pustit hru a zeptat se na chatu hráčů, jak jsou dnes spokojení se stabilitou této hry? To by bylo banů na chat, kdyby hráči vyjádřili svůj názor pravdivě.
    Popravdě jsem zvědav na jakoukoliv oficiální odpověď z BP k tomu, co se vždy o víkendu s hrou děje?
     
    quorthon88 a storm128 tohle ocenili.
  3. storm128

    storm128 User

    Suhlasim ked rachnes v brane tak bud ta to zrusi celkom napise spojenie zo serverom prerusene a kym sa vratis do hry tak si bez skupiny a na domovskej mape uz sa to stalo asi 6x a stale nic stim nerobia a som zvedavy ci bude nieco zo strany BP jak sa zachovaju k hracom co su poctivy.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    O víkendových problémech BP ví minimálně několik týdnů a stále dostávají podněty i z jiných podpor. Nicméně bohužel pro nás jsme v tomto limitovaní, dál je to na oddělení v BP se tím vším probrat, chyby reprodukovat, najít příčinu a opravit ji. Upřímně jim vůbec jejich práci při téhle chybě nezávidím, bohužel to není tak jednoduché jak to nám hráčům připadá. V čem můžeme jako CZ/SK tým pomoci, je dostat ve většině případů lidi z brány, pokud se tam seknou. Více toho kromě čekání na řešení dělat momentálně nemůžeme, ani kdybychom měli feedback od každého jednoho hráče na serveru.
     
  5. xmens

    xmens User

    "dál je to na oddělení v BP se tím vším probrat, chyby reprodukovat"

    to jako vážne ?
    Kde jsi chodil do školy?
    REPRODUKOVAT

    Výraz (slovo) reprodukovat má tyto významy:
    • 1. obnovovat
    • 2. napodobovat
    A tohle skutočne delaj !
    Hráči si želaji OPAK - NEOBNOVOVAT CHYBY - ODSTRANIT !
    Ale skôr si myslím že to je jenom pokus "byt chytrej" :)

    Pointa je ale že BP to ma u zadnice - protože nemaj na to servri - podpora téhle hry je u konce , tak to tak vypadá ...
     
    bhagira22, -baghira2- a mates11111 tohle ocenili.
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    xmens ano, přesně tak. To, že ty něčemu nerozumíš, není důvod abys napadal druhé, takže klidní hormon. Na fóru nejsem na podobné výlevy zvědavý, diskutovat se tu bude slušně.

    Reprodukovat, tedy napodobit chybu je důležitá součást procesu její opravy, jak chceš opravit něco, co nemáš podrobně zdokumentované, zmonitorované, nevíš jak se to chová do posledního detailu? Ono je jednoduchý nevidět dál než na špičku vlastního nosu, ale bohužel jsou věci o kterých nevíš, o kterých nevím ani já, jen lidi co to opravdu dělají jako profesi. ;) Tady na fóru se od nás dozvíš to, co už bylo dříve komunikované z BP, nic víc, nic míň.
     
  7. xmens

    xmens User

    Reprodukovat, tedy napodobit chybu je důležitá součást procesu její opravy, jak chceš opravit něco, co nemáš podrobně zdokumentované, zmonitorované, nevíš jak se to chová do posledního detailu? Ono je jednoduchý nevidět dál než na špičku vlastního nosu, ale bohužel jsou věci o kterých nevíš, o kterých nevím ani já, jen lidi co to opravdu dělají jako profesi. ;) Tady na fóru se od nás dozvíš to, co už bylo dříve komunikované z BP, nic víc, nic míň.[/QUOTE]

    Pripomína ti to neco? žeby TEST SERVR ? ? ? :D ...

    Není o co stát v teto hre - NIC NEJEDE 100% OD ZAČÁTKU (r.v.2009)
    Pořád
    nezmyselné nové akce BEZ POINTY - o stabisplnosti a spolehlivosti ani nemlue ...
     
    bhagira22, -baghira2- a Feriiicz tohle ocenili.
  8. takže ako vidím niesom sám komu sa toto stáva dnes ako lagy boli ale aby úplne nešlo nič človek ostal zaseknutý po oprave keby ho aspoň zabilo tá radiácia a potom sa dalo opraviť na 3-1 v tej bráne akcie ale ani to sa nedá keďže človek ostane zaseknutý niekde medzi opravou a rupnutím proste nieje nikde ani nalogovaný lebo ho radiácia nerupne ale ani odlogovaný lebo sa nedá zmeniť hangár... takže na 2 veci toto... mohli by už pustiť do sveta toho spomínaného klienta možno by to bolo stabilnejšie
     
  9. XdadoX

    XdadoX User

    Ja mám tiež podobný problém akurát že momentálne po kliknutí na ŠTART sa mi vôbec nespustí hra, zobrazuje sa mi to malé okienko z oznámením že sa vytvára spojenie a ďalej to nejde.
    Už to trvá cca 4hodiny a včera som mal presne tento istý problém, prestalo to fungovať asi tak o 20.00 a nešlo mi to vôbec, zahral som si až na druhý deň ,čiže dnes doobedu.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.