Návrhy Nové truhly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZacCZ, 21/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chci přidat do hry tyto truhly??

Anketa uzavřena 28/2/14.
  1. Ano

    35.3%
  2. Ne(proč?)

    64.7%
  1. ZacCZ

    ZacCZ User

    Mněl bych nápad přidat do hry více truhel na otevření a klíče které by se daly pouze poskládat ze součástek,které by padaly z bonusových boxu.
    Přidané truhly:Žlutá truhla:Uridium 100-400
    Logdisky 1-2
    Letoun iris:šance 1/300
    Letoun flax:šance 1/100
    Formace letounů:šance 1:300
    Červená truhla:
    Lf-3-1/300
    Lf-4-1/500
    Obsah zelené truhly(jen některe věci jak to z ní pada normalně)-1/50
    Nejcennější Černá truhla:
    Urídium:400-1600
    Kredity 100 000-600 000
    Letoun zeus nebo apis:šance 1-700
    Desingy lodi goliath(různé)šance 1/500
    Munice(různé) 300-600ks
    Extra energie 10-20ks


    Části na sestavení klíčů:
    Žlutý klíč:Žlutá hlava kíče,žlutý krk klíče,žlutý konec klíče,3 license na sestavení klíče
    Červená klíč:Červená hlava klíče,červený krk klíče,červený konec klíče,5 license na sestavení klíče
    Černý klíč:Černá hlava klíče,černý krk klíče,černý konec klíče,10 license na sestavení klíče

    Truhly by se vyskytovaly na maách,které nejsou domovské.
    License by se daty zjískat z úkolů nebo z bonusových boxů.

    PLUSY ++++
    -další prace pro okročilé hrače
    -větší zájem a snaha hráčů

    MÍNUSY ----
    -práce pro bigpoint
     
  2. Korben

    Korben User

    Žlté a červené bedne už v hre sú a bolo by veľmi zaujímavé hľadať čierne bedne, hlavne ak má niekto vypnuté pozadie máp. :rolleyes::D
     
    =[ussleonov]=, ZacCZ a Drift1 tohle ocenili.
  3. ZacCZ

    ZacCZ User

    xD no to jo tak je trochu zvyraznit a dbre pokud jsou staci pozmenit jejich barvu ale to sem nevedel pardon :)
    -------------------------------
    o to by se zvysila cena cernych beden :D
     
  4. Korben

    Korben User

  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Takze ten kto zbiera boxiky aj hodiny denne by mal doslova obrovsky pocet tychto klucov a tym padom by stratili vlastne vyznam nakupy klucov na zlate a zelene debny:rolleyes: Navyse by z toho zas padali viacmenej rovnake veci ako uz padaju zo zlatych a zelenych iba s tym rozdielom,ze hrac by sa k tomu ovela jednoduchsie dostal.Nevidim v tom ziadnu prevratnost,iba dalsie ulahcovanie a zisku veci zdarma.
     
  6. Dal bych na získání části klíče tak 1%, a to ještě různých barev (na každou barvu tak 0,33333...). Pak by jste v průměru na třeba jeden černý klíč museli sebrat asi 3000 boxů a nebylo by to zase tak jednoduché, aby se každý boxer za chvíli dostal na full lf-4. Klidně by to mohlo být ještě víc ztíženo (třeba ještě víc dílů na jeden klíč atp.), a místo černého boxu by mohl být možná nějaký velmi transparentní :D, ale jinak souhlasím.
     
    ZacCZ tohle ocenil(a).
  7. A není ta červená truhla lehce nevýhodná? :D
    Já nevím teda jaká je šance ale zatím mi při dvojnásobné akci na LF4 padali LF4 v poměru 1 LF4 na 100 klíčů, takže předpokládám že bez akce je šance na 1 LF4 na 200 klíčů ..
    Ale je asi hodně taky o štěstí.

    Jinak mě se ten návrh docela líbí .. za mě ANO :)
     
    ZacCZ tohle ocenil(a).
  8. ZacCZ

    ZacCZ User

    jo mohlo by byt vic casti klicu taky si nemyslim ze by to bylo jednoduche ale pardon zrovna sem ty zbyly 2 casti klice zapomnel takze sem to tam nedal :(
    to dekuju ze se ti to libi kdo by nechtel veci zdarma :D :D :D a nove truhly vic prace ne vzdy padne ta cast co chcete :)
     
  9. Elwinek

    Elwinek User

    nechci nic rikat ale kvuli nejakym lidem co neumi nic nasetrit nebude predelavat celou mechaniku beden ...
     
  10. SauronL

    SauronL User

    proč to ještě více přeplácat? DO už je podle mého názoru hodně přeplácaný , takže za mě NE
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SauronL - poziadam ta,aby si prispieval v bielej farbe textu a nie zelenej,taktiez aj ostatne prispevky si pomocou funkciu UPRAVIT zmen na bielu farbu textu.
    Keby toto robil kazdy uzivatel,tak to by bolo duhove forum.
     
  12. SauronL

    SauronL User

    Můžu se zeptat kdo takové nesmysly vymyslel ? Vím že to sem nepatří ale je to opravdu nesmysl ! Na anglickém fóru je rozhodně větší prostor a nešikanují mě tam že si mám změnit barvu ! Proč jen to asi jde změnit ? Spíš tu funkci rovnou odstraňte !
     
    baty77 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  13. lsmi

    lsmi User

    Já bych místo černé dal bílou a místo žluté oranžovou a červené na fialové.
    Je to jen můj názor a s tímhle souhlasím
     
  14. Už toho je moc , další novinky , větší lagy , víc lidí opět skončí , nech me to tak jak to je :)
     
  15. úplne hlúpy a neprepracovaný návrh...iba chabý pokus s vylepšenie niečoho čo už je..nič originálne
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SauronL - Keby kazdy uzivatel fora pisal svoj kazdy jeden text ako si ty pred poziadanim o zmenu pisal v inej farbe,tak si nechcem predstavit jak by vyzeralo forum,to by bola asi fakt duha.Farba textu sluzi na odlisenie v texte,ci zvyraznenie hlavnych veci,ale urcite nie celeho textu.Na DO fore som uz roky,ale este som sa s rovnakym individuom fakt nestretol,co by si farbil text a pisal kazdy prispevok v nom :rolleyes:
     
  17. K návrhu, ne. K fórum moderátorovi, ano, například [GA] Astraea.
     
  18. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný.
     
  19. dalsie nove veci do DO, uz aj tak ich tam je dost, takze odo mna je to nesuhlas.
    ------------------------------
    touto malou zmenou by si mohol velmi ovplyvnit DO, lebo ti co bazia po LF4 a apis a zeus by nerobili nic len zbierali boxi a to by mohlo mat za nasledok to, ze by boli prazdne mapy, kde lovia votrelci a tiez by to mohlo ovplyvnit hodnosti (ked zbieras bonusove boxi, tak ich neziskavas). a myslim ze to je velmi slaby napad vzhladom na to co to moze sposobit.
     
    Naposledy upraveno: 3/5/14
  20. pekelnik1

    pekelnik1 User

    Nápad to není špatný. Rozhodně další zpestření hry. Pokud by licence k sestavení byly pouze z úkolů, tak by hráč mohl sbírat boxy jak dlouho by chtěl a mít dílků třeba milion,ale klíč stejně nesestaví. Nevidím v tom žádné zlo.